« на головну 16.09.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1122)
02
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»

ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

Зимовий кубок профспілковців

Традиційні змагання з гірськолижного спорту серед працівників медичних закладів Закарпатської області відбулися на базі гірсько­лижного комплексу «Ведмежа» у с. Поляна Свалявського району.

О рганізатори змагань – Департамент охорони здоров’я облдержадміні­страції (директор Єлизавета Біров) та обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я (го­лова Володимир Турок). Допомагала галузевій профспілці у проведенні заходу обласна організа­ція ФСТ «Спартак» (голова Микола Щадей).

На старт змагань вийшли 18 команд медичних закладів області, загалом близько 50 учасників.

На урочистому відкритті змагань учасни­ків та численних уболівальників привітав го­лова оргкомітету змагань, голова Закарпат­ської обласної організації профспілки праців­ників охорони здоров’я Володимир Турок.

В особистих змаганнях серед жінок віком до 35 років перше місце посіла Ніка Борисен­ко (КНП «Мукачівська ЦРЛ»). У категорії 35–50 років перемогла Наталія Гацюк (КНП «Ужгородська міська поліклініка»), понад 50 років – Беатріса Асталош (КНП «Ужгород­ський міський центр ПМСД).

У чоловіків віком до 35 років переможцем став Ігор Гам (КНП «Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»), у ка­тегорії 35–50 років – Богдан Колодій (КНП «Мукачівська ЦРЛ»), понад 50 років – його колега по команді Андрій Новиков.

Переможців спартакіади в командному та індивідуальному заліку було нагородже­но кубками, медалями, дипломами органі­заторів. Нагороди вручили голова обласної організації Профспілки працівників охоро­ни здоров’я Володимир Турок та головний суддя спартакіади Анатолій Плеханов.

 


Спортивні вершини Закарпаття

Немає жодної області України, крім Закарпаття, де б обласні профспіл­кові спартакіади проводилися 29-й рік поспіль. У спортивному комплек­сі «Юність» в м. Ужгороді відбулися фінальні змагання обласної міжга­лузевої профспілкової спартакіади, присвяченої 75-річчю профспілок Закарпаття, в яких взяли участь 12 збірних команд обласних організацій галузевих профспілок та облпрофради, загалом майже 250 учасників.


У проведенні спартакіади її організа­торам допомагала обласна організа­ція ФСТ «Спартак» (Микола Щадей).

На урочистій церемонії відкрит­тя змагань учасників і гостей приві­тали голова Закарпатської облпрофради Володи­мир Фленько, в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Олег Муртазін, головний суддя спартакіади, суддя національної категорії Анатолій Плеханов. Музичним дарунком учасникам свята спорту став виступ соліста студії Solo mio обласного Будинку культури профспілок Сергія Юзьківа (керівник студії Тетяна Бабець).

В усіх видах спартакіади тривала напруже­на спортивна боротьба. У волейболі серед жіно­чих та чоловічих команд перше місце завоюва­ли спортсмени обласної організації Профспіл­ки працівників освіти і науки, а в міні - футболі – команда Профспілки працівників агропро­мислового комплексу. У дартсі перемогу здо­був Сергій Баркасій (освіта). У змаганнях з ша­хів найсильнішими були Ольга Юшко та Воло­димир Рижонков (охорона здоров’я), у шашках – Роксана Єнінгі (державні установи) та Михай­ло Рішко (охорона здоров’я). У гирьовому спор­ті у ваговій категорії до 90 кг чемпіоном став Микола Прокоп (освіта), понад 90 кг – його ко­лега по команді Василь Діус. У командному за­ліку в цьому виді перемогли освітяни. У на­стільному тенісі кращими були Тетяна Бутко і Микола Рипкович (охорона здоров’я). Завер­шилися змагання перетягуванням каната, де у вирішальному двобої освітяни виявилися силь­нішими за медиків.

Нагороди призерам змагань вручили голо­ва облпрофради Володимир Фленько, голо­вний суддя спартакіади Анатолій Плеханов, інші члени оргкомітету.

ДОБІРКУ ПІДГОТУВАВ

СЕРГІЙ БАРАНЧИКОВ,

ПРЕС-ЦЕНТР ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ

09.03.2020ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.09.2021 22:03

05.09.2021 22:02

05.09.2021 22:01

29.08.2021 22:46

15.08.2021 22:50

15.08.2021 22:49

15.08.2021 22:48

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:44

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання