« на головну 24.03.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1197)
23
Лютий
 
Інтерв’ю
 
РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..

РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

ЖУРНАЛІСТИ ЗАКАРПАТТЯ ЗМАГАЛИСЬ НА ФУТБОЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ

ЖУРНАЛІСТИ ЗАКАРПАТТЯ ЗМАГАЛИСЬ НА ФУТБОЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ

В Ужгороді відбувся 16-й турнір з міні-футболу серед команд засобів масової інформації, який цього року його засновник – Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури (голова – член Ради ФПУ Наталія Товтин) проводив спільно з обласною організацією Національної спілки журна­лістів України, Федерацією футболу Закарпаття та обласним відділенням НОК України.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

спеціально для «ПВ»

Н а урочистій церемонії відкриття турніру журналістів привітали голова оргкомітету, голова обласної профспілкової організації працівників куль­тури Наталія Товтин, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Віталій Мещеряков, голова обласного відділення НОК України Іван Риляк, член виконкому Федерації футболу Закарпаття Степан Селменський.

Після матчів у двох підгрупах право поборотися за почесний трофей завоювали минулорічні переможці турніру – футболісти спортивного сайту «Лобда» та по­стійний учасник зма­гань команда газети «Спорт тайм». Видо­вищний поєдинок при­ніс перемогу газетярам з рахунком 2:1. У поє­динку за третє місце між командами ТРК «Тиса-1» і газети «Бере­гово» основний час за­кінчився внічию 2:2, а в серії післяматчевих пе­нальті кращими вияви­лися берегівчани.

Кращими гравцями турніру у різних номінаціях стали: воротар – Віталій Коціпак («Спорт тайм»), захисник – Олександр Сільченко («Берегово»), форвард – Роман Сенишин (ТРК «Тиса-1»). Приз кращого гравця турніру отримав Яромир Лобода («Лобда»). Слід зазначити, що у турнірі журналістів поза конкурсом виступала команда громадського об’єднання учасників АТО «Об’єднані війною», яка пока­зала результативну гру.

На урочистій церемонії закриття турніру голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин вручила перехідний красень-кубок команді га­зети «Спорт тайм» (тренер – головний редактор газети Степан Селменський). Усі команди-учасниці нагороджені грамотами, матеріальною винагородою та пам’ятними призами організаторів, а гравці команд-призерів – медалями і диплома­ми. Цінні подарунки учасникам турніру також вручив голова обласного відділення НОК України Іван Риляк.

 

СТУДЕНТИ МІЖГІР’Я ВИГРАЛИ СПАРТАКІАДУ

З метою залучення сту­дентської молоді до занять фізкультурою і спортом за безпосередньою участю га­лузевої профспілки тради­ційно проводяться обласні спартакіади медичних на­вчальних закладів Закар­паття, остання з яких відбу­лася в м. Хуст.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

спеціально для «ПВ»

У змаганнях з волейболу, як серед дівчат, так і юнаків, перше місце завоювали ко­манди Закарпатського базо­вого державного медичного коледжу (м. Хуст). У міні-фут­болі виявилися найсильніши­ми обидві команди Міжгір­ського медичного коледжу.

До програми спартакіади ввійшли й цікаві змагання з тріатлону, які включали ку­льову стрільбу, кидання гра­нати та накладання шини. Тут перемогу також здобу­ла команда Міжгірського медичного коледжу. За під­сумками усіх видів спартакі­ади студенти-медики з Міжгір’я стали тріумфатора­ми змагань у загальноко­мандному заліку. На друго­му місці – спортсмени За­карпатського базового дер­жавного медичного коле­джу, на третьому – Берегів­ського медичного коледжу.

Переможці змагань отрима­ли кубки і грамоти обласної організації профспілки пра­цівників охорони здоров’я. Нагороди вручив голова облпрофорганізації, голова оргкомітету спартакіади Во­лодимир Турок.

 

ЮНИМ СПОРТСМЕНАМ ОРГАНІЗУВАЛИ ВІДПОЧИНОК

Адміністрація Хмельницької ДЮСШ № 2 на базі серед­ньої загальноосвітньої шко­ли № 22 ім. Олега Ольжича обласного центру організу­вала табір оздоровлення для своїх вихованців – юних спортсменів. Захід прово­диться за рахунок коштів міського бюджету.

Валерій МАРЦЕНЮК,

спеціально для «ПВ»

Т акі табори для оздоров­лення вихованців керів­ництво дитячо-юнацької спортивної школи органі­зує щорічно. Цього разу протя­гом 3 тижнів тут зможуть оздо­ровитися 40 дітей.

Для них передбачено двора­зове харчування в їдальні на­вчального закладу, надано спортивний зал для проведен­ня спортивно-оздоровчих захо­дів. Зокрема, для юних спортс­менів організовуються спор­тивні та рухливі ігри, трену­вання з художньої гімнастики, турніри з шахів тощо.

Безумовно, не оминають в таборі і виховної складової – на­ставники проводять з дітьми бесіди з правил їх поведінки.

Дбають про різноманітне і змістовне дозвілля підопічних вихователі Олена Репйова та Наталія Мусієнко. Вихованці задоволені перебуванням у та­борі і щиро вдячні керівництву навчального закладу і своїм наставникам за добре організо­ваний відпочинок.

22.06.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.01.2023 22:55

06.01.2023 22:54

06.01.2023 18:42

06.01.2023 18:10

06.11.2022 13:44

06.11.2022 13:43

06.11.2022 13:40

21.10.2022 21:56

02.10.2022 19:06

02.10.2022 19:05

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання