« на головну 04.08.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1063)
16
Липень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

ЛІДЕР ПРОФСПІЛКИ – ЛІДЕР НА СПОРТМАЙДАНЧИКУ

ЛІДЕР ПРОФСПІЛКИ – ЛІДЕР НА СПОРТМАЙДАНЧИКУ

 

Активно займається волей­болом голова Закарпатської обласної організації проф­спілки працівників житлово- комунального господар­ства, місцевої промисловос­ті, побутового обслугову­вання населення Іван Зелін­ський. Останнім часом, ви­ступаючи в складі різних збірних команд, він здобув чимало спортивних нагород у цьому виді спорту.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

спеціально для «ПВ»

У м. Кросно (Польща) відбувся престижний міжнародний турнір з волейболу серед сі­мейних команд, який прово­дить польське спортивне товари­ство Pro-familia. В ньому беруть участь команди прикордонних об­ластей країн Єврорегіону. За умова­ми змагань, до складу команд вхо­дять представники сімейних родин.

Третій рік поспіль у турнірі брали участь волейболісти з Ужгорода. Цьо­горіч у впертому суперництві ужго­родці завоювали почесне третє місце і були нагороджені кубком та відзна­кою організаторів змагань. Серед кра­щих гравців нашої команди було від­значено граючого тренера Василя Іванка та Івана Зелінського, який грав на позиції «ліберо» (захисника).

Інший престижний міжнародний волейбольний турнір за участю восьми команд відбувся у закарпат­ському місті Берегове. В ньому взя­ли участь спортсмени віком 50 ро­ків і старше. Волейболісти з Ужго­рода, в складі яких на майданчик знову вийшов Іван Зелінський, за­воювали перше місце й отримали заслужену нагороду.

Видовищними були і змагання з волейболу за програмою XXVI об­ласної міжгалузевої спартакіади профспілок Закарпаття, які про­йшли в ужгородському спорткомп­лексі «Юність». У напруженому турнірі волейболісти обласної орга­нізації профспілки працівників житлово-комунального господар­ства, місцевої промисловості, побу­тового обслуговування населення, капітаном яких був Іван Зелін­ський, завоювали третє призове міс­це і бронзові нагороди.

Таким чином, пропагуючи осо­бистим прикладом спорт і здоровий спосіб життя, голова галузевої профспілки Закарпаття сприяє під­несенню іміджу волейболу як виду спорту та профспілок краю.

Фото автора

 

КАТОК ДЛЯ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ І ЖИТЕЛІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Цьогоріч зима видалася до­волі морозною і сніжною. Чому, безперечно, насам­перед невимовно раді представники зимових ви­дів спорту. А коли до при­родних компонентів дода­ється людський фактор, коли відповідальні особи всіляко сприяють фізично­му розвитку і загартуван­ню, – задоволення гарантовано!

Валерій МАРЦЕНЮК,

спеціально для «ПВ»

У Хмельницькому парку ім. І. Франка залили каток. До­недавна, здавалося б, буденна річ. Але останніми роками і через брак технічних можли­востей, і через, чого гріха таї­ти, байдужість чиновників, в українських містах і містечках не так часто можна зустріти рукотворну рівну крижану по­верхню. Наразі ж в обласному центрі чудову можливість тре­нуватися і просто з користю на свіжому повітрі провести до­звілля отримали вихованці відділення хокею з шайбою ДЮСШ № 2 та мешканці міста.

Роботи з його створення та облаштування проведені спів­робітниками комунального підприємства «Хмельницькво­доканал», управління МНС та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. За що хмельничани щиро їм усім вдячні.

 

ЮНІ ФЕХТУВАЛЬНИКИ ВИЗНАЧИЛИ МЕДАЛІСТІВ

Недавно на спортивній базі ДЮСШ № 3 м. Хмельницького відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед кадетів, в якому взяли участь понад 170 юних спортсменів з усіх куточків країни.

Валерій МАРЦЕНЮК,

спеціально для «ПВ»

Змагання були дуже напру­женими. Щиро під­тримували свої ко­манди вболівальни­ки, яких зібралося тут чимало. Пер­шість серед дівчат в особистому заліку виборола Анастасія Конрад із столиці нашої держави, друге місце дісталось Анаста­сії Зеленцовій з Харкова, а третє – Дарії Садовій з Хмельницько­го (тренер – Ігор Свідницький) та ще одній киянці Юлії Міщеріній.

Чемпіоном серед юнаків став Максим Карюченко з Харкова, на другу сходинку п’єдесталу пошани зійшов його земляк Владис­лав Круглов, почесні «бронзові» нагороди дісталися киянам Дми­тру Гойді та Павлу Трофименку.

За словами директора Хмель­ницької ДЮСШ № 2 Сергія Сол­тика, змагання проведені на ви­сокому організаційному рівні, та­кож він залишився задоволений успіхами команди дівчат у складі Дарії Садової, Валерії Дунець, Діани Бєлоус (вихованки Хмель­ницької ДЮСШ № 2) та Єви Ма­зур з Хмельницької ОДЮСШ, які вибороли друге командне місце в останній день змагань.

25.02.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

20.07.2020 00:39

20.07.2020 00:37

20.07.2020 00:36

06.07.2020 00:14

06.07.2020 00:06

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання