« на головну 13.08.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1063)
16
Липень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА МЕДАЛІ ЄЮОФ

ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА МЕДАЛІ ЄЮОФ

 У неділю в турецькому Ерзу­румі на «Казим Карабекир Стадіоні» відбулася урочис­та церемонія відкриття ХІІІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю. На престижно­му форумі честь України за­хищають 25 юних олімпійців.

Володимир Полєтаєв,

спеціально для «ПВ»

Церемонія відкриття тради­ційно пройшла в найкращих олімпійських традиціях – з парадом країн-учасниць, підняттям прапора Європейських олімпійських комітетів (ЄОК), клятвою атлета, тренера, судді й за­паленням олімпійського вогню. Привітати олімпійців приїхав ви­конувач обов’язків президента ЄОК Янез Косьянчич та перші особи кра­їни – господаря зимового олімпій­ського фестивалю. Прапороносцем нашої збірної стала досвідчена бі­атлоністка, чемпіонка ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері Христина Дмитренко.

«Мені дуже приємно, що саме мені довірили право нести наш прапор на церемонії від­криття цього пре­стижного спортив­ного свята. Для мене це велика честь! Думаю, кожен спортс­мен погодиться, що це дуже по­чесна та відпові­дальна місія. Я дуже рада!», – заяви­ла Христина, слова якої цитує офіційний сайт Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, що фестиваль трива­тиме до 18 лютого, а наші юні спортсмени змагати­муться за нагороди в семи з дев’яти видів спорту, які вхо­дять до програми змагань: біатло­ні, гірськолиж­ному спорті, лижних перего­нах, сноубордин­гу, стрибках на ли­жах з трампліну, фі­гурному катанні та шорт-треку.

 

УСПІШНИЙ СТАРТ ВІТЧИЗНЯНИХ ТХЕКВОНДИСТІВ

У Європі стартував новий сезон змагань із тхеквондо. Традиційно перші великі старти року приймає Ту­реччина, де вже третій рік поспіль проходить конти­нентальний чемпіонат для юних спортсменів.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

На початку лютого у турецько­му Белеку проходив ІІІ юнаць­кий чемпіонат Європи з тхек­вондо (ВТФ). У боротьбу за на­городи змагань вступили близько 200 спортсменів 2006–2007 років народження з 11 країн континенту. Наші юні співвітчизники відзначилися 18 завойованими медалями: 5 зо­лотими, 6 срібними і 7 бронзо­вими. На найвищій сходинці п’єдесталу пошани тріумфува­ли Марія Аксьонова (вагова ка­тегорія до 29 кг), Єгор Без­смертний (до 36 кг), Анастасія Сидоренко (до 30 кг), Владис­лав Ободзинський (до 37 кг), Артем Безсмертний (до 40 кг).

Лише у вирішальному поєдин­ку поступилися Анастасія Ко­новал (до 40 кг), Богдан Лазар­чук (до 30 кг), Дарина Костене­вич (до 30 кг), Діана Круш (до 36 кг), Дмитро Попов (до 37 кг), Матвій Форостюк (до 40 кг). Власниками бронзових меда­лей стали Марія Заморока (до 27 кг), Олександр Литвин (до 30 кг), Руслан Пікалов (до 36 кг), Ярослав Твєрдохлєбов (до 36 кг), Таїсія Брюханова (до 30 кг), Бог­дан Трембач та Данило Ведерні­ков (до 37 кг).

Там же в Туреччині відбувся V клубний чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, на якому наці­ональна збірна команда Украї­ни виборола четверте команд­не місце в загальному заліку. При цьому вона стала першою серед юніорів і була відзначе­на спеціальним кубком.

 

НАШІ СТУДЕНТИ – У ДЕСЯТЦІ КРАЩИХ

З 29 січня по 8 лютого в казахському місті Алма­ти тривала зимова Всесвітня універсіада – 2017, де близько 2 тис. спортсменів з 56 країн світу де­монстрували свою майстерність та змагались за медалі. Українці з дев’ятьма нагородами в активі за підсумком універсіади замкнули чільну десят­ку в загальнокомандному медальному заліку.

Володимир Полєтаєв,

спеціально для «ПВ»

До складу вітчизняної збірної на цих міжнародних студент­ських змаганнях було включено 61 спортсмена, які прине­сли в її скарбничку дев’ять медалей – дві золотих, три срібних та чотири бронзових. Загалом наші співвітчизни­ки на трасах та аренах універсіади взяли участь у розіграші медалей з 10 видів спорту, а кращі результати продемонстрували в біатлоні, сноубордингу та фігурному катанні.

Перші медалі для нашої країни вибороли сноубордисти: у паралель­ному гігантському слаломі Аннамарі Данча у фіналі поступилася лише 0,08 с спортсменці з Польщі Олександрі Кроль, тож змушена була задовольнитися «сріблом», а Олександр Белінський у «втішно­му» фіналі випередив поляка Міхала Новачика і зійшов на бронзовий щабель п’єдесталу пошани. Згодом Олександр завоював і другу влас­ну «бронзу», у змаганнях з гігантського слалома в заїзді за третє місце випередивши представника Росії Владислава Хурамшина.

Першу золоту медаль для України здобула Надія Белкіна, якій не було рівних у жіночій гонці переслідувань на 10 км. Наша співвітчиз­ниця стартувала лише шостою, змушена була здолати три штраф­них кола, однак при цьому випередила конкуренток на 20 секунд! Крім того, Надія поповнила свою колекцію нагород іще двома «бронзами» універсіади – 2017 – в індивідуальній гонці на 15 км та змішаній естафеті, де призерами також стали Максим Івко, Яна Бондар та Артем Тищенко.

Яна Бондар ще двічі підіймала­ся на другу сходинку п’єдесталу пошани. У спринті на 7,5 км вона була кращою в швидкості, але через похибку на вогневому рубежі в підсумку пропустила поперед себе господарку зма­гань Галину Вишневську. А своє друге «срібло» спортсменка ви­борола в гонці з масовим стар­том, де так само першою на фі­ніші була Галина Вишневська.

А фігуристи нас порадували «золотом»! У змаганнях танцю­вальних пар українські спортс­мени отримали найвищі бали як у короткій, так і довільній програмах, загалом набравши рекордні 165,62 бала.

«Від щирого серця вітаю наших призерів універсіади 2017 року. Ці пе­ремоги – свідчення їхньої наполегливості, сили волі та характеру. Такі риси дуже важливі для кожної успішної людини, особливо в сучасно­му світі. Ми пишаємося українськими чемпіонами і вдячні, що влас­ним прикладом вони пропагують спорт серед українського студент­ства та молоді», – цитує привітання спортсменам міністра освіти і на­уки Лілії Гриневич офіційний сайт відомства.

Зазначимо, що всі призери змагань та їхні тренери будуть заохочені грошовими преміями, загальна сума яких становить 330 тис. гривень.

18.02.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

20.07.2020 00:39

20.07.2020 00:37

20.07.2020 00:36

06.07.2020 00:14

06.07.2020 00:06

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання