« на головну 24.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1034)
19
Грудень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

КУБОК ПОСЛА ФРАНЦІЇ РОЗІГРАЛИ НА «СПАРТАКУ»

КУБОК ПОСЛА ФРАНЦІЇ РОЗІГРАЛИ НА «СПАРТАКУ» 14–15 жовтня у Києві проходив 4-й Міжнародний юнацький турнір «Кубок Посла Франції в Україні з регбі».

Олена ОВЕРЧУК, «ПВ»

Турнір проводився у двох вікових групах – юнаки 2003/2004 р.н. та 2005/2006 р.н. Крім того, понад де­сять шкільних команд Києва взя­ли участь у фінальній стадії турніру з безконтактного регбі (регбі-5) за резуль­татами кваліфікаційного етапу, що три­вав протягом останніх місяців.

Змагання проводилися під егідою Федерації проф­спілок України і були організовані Фондом розвитку дитячого регбі в Україні за під­тримки Посольства Франції в Україні.

Загалом у змаган­нях взяли участь близь­ко 300 дітей із 20 команд, які представляли Івано- Франківськ, Ірпінь, Київ, Харків, Хмельницький, с. Колочаву (Закарпат­ська обл.), с. Дмитрівку (Київська обл.). Крім того, їм склали конкуренцію дві команди з м. Вільнюс (Литва) з Академії регбі.

З поважних гостей на святі регбі були присутні посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, її колеги Паскаль Сліванскі, Сіль­вен Ріголле, Ален Жербо та ін. На відкрит­тя турніру також завітали Посол Молдови в Україні Руслан Болбочан та інші пред­ставники дипломатичного корпусу.

Урочисто відкрила турнір мадам Із­абель Дюмон, яка українською мовою побажала регбістам успіхів у навчанні та перемог у змаганнях. Також приві­тальні слова були сказані президентом Федерації регбі України Євгеном Ба­женковим, заступником міністра моло­ді і спорту Миколою Мовчаном, Послом Молдови в Україні Русланом Болбоча­ном. А французькою мовою учасників змагань привітала учениця 269-ї школи Вероніка Прокопчук.

Два дні кипіли спортивні баталії на стадіоні «Спартак». Навіть погода допо­магала дітям заносити спроби в залікове поле суперників. Світило тепле осіннє сонце, і юні регбісти зі спортивним азар­том поринули у змагання, до яких готу­валися старанно і відповідально.

Організатори виготовили кубки, меда­лі та дипломи для переможців і призерів, а також підготували цінні призи для кра­щих гравців турніру.

Отже, перше місце серед юнаків 2003/2004 р. н. народження посіла коман­да ДЮСШ м. Ірпінь, друге – збірна Хмель­ницької обл., третіми були представники Вільнюської Академії регбі.

Переможцями серед юнаків 2005/2006 р. н. стала коман­да ДЮСШ-2 м. Івано- Франківська, срібним призером – команда Закарпатської обл., а бронзовим медаліс­том – команда ДЮСШ м. Ірпінь.

У змаганнях серед шкіл Києва з регбі-5 золоту медаль здобула збірна шкіл Солом’янського району, срібло – ко­манда Фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво», бронзові нагороди дісталися регбістам школи № 50 Свято­шинського району.

З рук Посла Франції в Україні Іза­бель Дюмон переможці турніру отрима­ли заслужені нагороди та подарунки.

Максим БОБОВИК,

генеральний директор

учбово-спортивної бази «Спартак»:

«Це вже 4-й турнір на Кубок Посла Франції з регбі. Ми радіємо, що після кілька­річної перерви ця подія знову повер­нулася у наш спортивний календар. Для нас дуже почесно проводити за­ходи такого рівня на УСБ «Спартак», адже, безперечно, це піднімає пре­стиж як Федерації профспілок Укра­їни, так і країни в цілому на міжна­родній арені».


ЄЛІСТРАТОВА ПІДКОРЮЄ П’ЄДЕСТАЛ В АЛАНІЇ

Минулого вікенду в турецькій Аланії відбувся черговий етап Кубка Європи з тріатлону. На п’єдестал пошани у жіночих змаганнях зійшла і наша спів­вітчизниця – представниця Житомирщини Юлія Єлістра­това перетнула фінішний створ з другим результатом.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

На престижних змаганнях у Туреччині лідер збірної Укра­їни пропустила поперед себе спортсменку з Великої Британії Люсі Холл, якій у підсумковому протоколі по­ступилася загалом 1 хвили­ною 20 секундами (02:02.15 українки проти 2:00.55 у пе­реможниці). Ще одна підда­на Її Величності Єлизавети ІІ замкнула чільну трійку на п’єдесталі пошани – Софі Колдуелл фінішувала з ре­зультатом 02:02.33.

Зазначимо, що з трьох скла­дових змагань Юлія найкра­ще проявила себе у заключ­ному – у бігу їй просто не було рівних. Однак на заваді вищому підсумковому міс­цю на п’єдесталі пошани стали скромніші результати у плаванні (українка показа­ла сьомий час) та у заїзді на велосипеді, де Єлістратова була четвертою.

 

КИЯНИ – НАЙВПРАВНІШІ МАЙСТРИ МАЛОЇ РАКЕТКИ

5–8 жовтня у столиці на базі спортивного комп­лексу Національного педагогічного університе­ту ім. М.П. Драгоманова тривали Всеукраїнські змагання з настільного тенісу, організовані ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

За інформацією прес-служби

Профспілки працівників освіти і науки України

У турнірі взя­ли участь команди, делеговані організаційними ланками (територі­альними організа­ціями) профспілки – працівники за­гальноосвітніх, до­шкільних, позашкільних, вищих навчальних закладів та установ галузі освіти, які є членами первинних профспіл­кових організацій профспілки освітян. Загалом на старт змагань вийшли майже 60 гравців із 13 регіонів України. Серед них 24 вчителі, 11 викладачів вищих навчальних за­кладів, 3 доктори наук, 9 тренерів ДЮСШ...

Згідно з положенням змагання відбувалися за особисто- командним заліком і тривали два дні. Гравці продемон­стрували високий рівень майстерності, перебіг практич­но кожного протистояння викликав шалений спалах емо­цій на трибунах. Судді оцінювали успішні виступи в осо­бистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підго­товку кожного гравця, а також відзначали командну гру.

У командному заліку перемогу у Всеукраїнських змаганнях із настільного тенісу серед членів профспілки здобула ко­манда Києва. «Срібло» вибороли гравці з Львівської області, а почесне третє місце посіла команда з Одеської області.

В особистому розряді серед жінок перемогу святкувала Оксана Чиченьова (м. Київ), друге місце також у пред­ставниці столиці Оксани Михайлик, замкнула трійку при­зерів Інна Білащенко (м. Чернігів). Місця в особистому розряді серед чоловіків розподілилися так: «золото» ви­боров Леонід Тертичний (м. Київ), «срібло» у Золтана Сі­ладі (Закарпатська область), «бронза» дісталася Ігорю Ва­цину (Волинська область).

Урочисте закриття спортивного свята і нагородження пе­реможців та учасників провели почесний голова проф­спілки Леонід Сачков, заступник голови профспілки Лю­бов Гарбаренко, головний суддя змагань Ізяслав Тирас­польський, головний секретар змагань Іван Стєпаков. Пе­реможців було нагороджено дипломами, кубками та гро­шовими преміями, а всі учасники змагань почули слова подяки за чудову гру, побажання міцного здоров’я, насна­ги та підкорення нових спортивних вершин.

22.10.2016ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання