« на головну 27.09.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1071)
17
Вересень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

УКРАЇНСЬКІ МУШКЕТЕРИ ПІДКОРИЛИ ПАРИЖ

УКРАЇНСЬКІ МУШКЕТЕРИ ПІДКОРИЛИ ПАРИЖ

 На етапі Кубка світу з фехтування на шпагах, який минулого вікенду приймала французька столиця, чоловіча збірна України зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. У фі­налі вітчизняні «мушкетери» здобули перемо­гу над господарями змагань – 40:38.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

У командних змаганнях з фехтування на шпагах серед чоловіків Україну на французькому етапі Кубка світу представляли Максим Хворост, Богдан Нікішин, Дми­тро Карюченко та Анатолій Герей.

Варто зазначити, що хода наших співвітчизників турнірною дистанцією не була легкою прогулянкою. Здолавши у старто­вій зустрічі поляків із результатом 30:21, у чвертьфіналі укра­їнці зіштовхнулися із шаленим спротивом збірної Венесуели ‒ «синьо-жовті» вирвали пере­могу з мінімальним рахун­ком 20:19. Не менш драма­тичним видався і півфіналь­ний поєдинок із представ­никами Ізраїлю, де долю зу­стрічі вирішив також лише один точний укол ‒ 42:41 на користь України.

А у вирішальному двобої на вітчизняних майстрів шпаги чека­ла зустріч з командою господарів та лідерами світового рей­тингу ‒ французами. Від початку зустрічі ініціатива була на на­шому боці, та Яннік Борель зумів переламати хід бою, виграв­ши у Богдана Нікішина 7:3. У наступному протистоянні з Дані­елем Жереном Дмитро Карюченко повернув українським шпажистам лідерство. Анатолій Герей також зробив «запас» і перед вирішальним боєм Нікішин ‒ Грумьє рахунок був на нашу користь ‒ 33:29. Зустріч лідерів збірних розпочалася з активного пресингу господаря турніру, проте Богдан Нікішин так і не дозволив опонентові зрівняти рахунок і тим більше ‒ вийти вперед. Тож здобувши перемогу з рахунком 40:38, українська збірна зійшла на найвищий щабель п’єдесталу по­шани. Третім фінішував угорський квартет шпажистів.

 

БОНДАРЕНКО ПЕРЕМІГ НА ДЕБЮТНОМУ ЕТАПІ «ДІАМАНТОВОЇ ЛІГИ» У РАБАТІ

Минулої неділі на третьому етапі цьогорічної «Діаманто­вої ліги», який проходив у марокканському Рабаті, пе­ремогу в стрибках у висоту здобув Богдан Бондаренко. Переможний результат харків’янина ‒ 2,31 м.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

Цьогоріч серія найпрестиж­ніших комерційних змагань легкоатлетів уперше завіта­ла до Марокко. У країні впродовж багатьох років проходять турніри під егі­дою ІААФ, проте етап «Діа­мантової ліги» дебютував у Рабаті вперше. При цьому в календарі змагань відтепер відсутній Нью-Йорк.

Україну на третьому етапі турніру представляли п’ятеро спортсменів. Це Анастасія Ткачук, яка стар­тувала на 800-метрівці, ре­кордсменка України Ганна Гацько-Федусова, яка стала сьомою у секторі для мета­ння списа, Тетяна Пташкіна, яка показала шостий ре­зультат у потрійному стриб­ку, а також Анна Тітімець, яка на 400-метрівці з бар’єрами зупинилася за крок до п’єдесталу пошани, фінішу­вавши четвертою.

Ну а справжнім тріумфато­ром дебюту «Діамантової ліги» у Рабаті став співавтор рекорду Європи зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко. Змагання зі стрибків у висоту він виграв з результатом 2,31 м, тиждень тому з таким самим показником він не мав рівних на турнірі у Шанхаї.

 

З КИЄВА ДО ФРАНЦІЇ ЧЕРЕЗ ІТАЛІЮ

Національна збірна України з футболу розпочала вирішальний етап підготовки до першості Єв­ропи з футболу, яка з 10 червня по 10 липня триватиме на полях Франції. Це перший континен­тальний чемпіонат, у фінальній частині якого буде представлено 24 кращі збірні Старого світу.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

У неділю на Михайлівській площі столиці відбулася урочиста церемонія прово­дів української збірної на Євро–2016. В урочистостях, які від­булися в рамках святкування у Ки­єві Дня Європи, взяли участь Пре­зидент України Петро Порошенко, міністр молоді та спорту Ігор Жда­нов, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, голова Київської міської державної адмі­ністрації Віталій Кличко, гравці та тренери національної команди кра­їни і тисячі шанувальників найпо­пулярнішої у світі гри.

Глава держави наголосив на об’єднувальній ролі футболу в українському суспільстві, прига­давши чемпіонат Європи 2012 року.

«Якими були найяскравіші події цього чемпіонату? Виявляється, не події на футбольному полі, а ніч­ний Донецьк, огорнутий у жовто-блакитні кольори, який співає укра­їнський гімн. І це було об’єднання усього Донецька і всієї України. Я переконаний, що й зараз фут­бол відіграє таку саму важливу роль, і ми маємо усі можли­вості найближчим часом співати фут­больний гімн, український гімн у Донецьку під жовто-бла­китними прапорами», – цитує слова Петра Порошенка офі­ційний сайт ФФУ.

Наразі головна команда країни перебуває в Італії, де гравці разом із родинами пройдуть відновлюваль­ний збір на узбережжі Сардинії. Та­кож у планах тренерського штабу – провести на Апеннінах два това­риських матчі: зі збірною Румунії «синьо-жовті» зіграють 29 травня в Турині, поєдинок з Албанією запла­новано на 3 червня у Бергамо.

Нагадаємо, що перший матч на Євро–2016 українські футболісти зі­грають 12 червня проти збірної Ні­меччини у Ліллі, наступний двобій відбудеться 16 червня у Ліоні з Пів­нічною Ірландією, а завершать гру­повий етап наші співвітчизники у Марселі поєдинком із Польщею 21 червня.

Попередній склад збірної Украї­ни на Євро–2016:

Голкіпери: Андрій П’ятов («Шах­тар»), Денис Бойко («Бешикташ», Ту­реччина), Микита Шевченко («Зоря»).

Захисники: Ярослав Ракицький, Олександр Кучер, В’ячеслав Шевчук (усі – «Шахтар»), Микита Каменюка («Зоря»), Євген Хачеріді («Динамо»), Артем Федецький («Дніпро»).

Півзахисники: Віктор Коваленко, Тарас Степаненко, Максим Малишев (усі – «Шахтар»), Іван Петряк, Олек­сандр Караваєв (обидва – «Зоря»), Олег Гусєв, Сергій Рибалка, Денис Гармаш, Сергій Сидорчук, Андрій Яр­моленко (усі – «Динамо»), Євген Ша­хов, Руслан Ротань (обидва – «Дні­про»), Анатолій Тимощук («Кайрат», Казахстан), Євген Коноплянка («Севі­лья», Іспанія).

Нападники: Роман Зозуля («Дні­про»), Пилип Будківський («Зоря»), Артем Кравець («Штутгарт», Німеччина).

У резерві збірної: Іван Ордець («Шах­тар»), Вадим Путів­цев («Термаліка», Польща), Віталій Бу­яльський («Динамо») і Артем Гордієнко («Зоря»).

27.05.2016ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

22.09.2020 01:03

22.09.2020 01:02

22.09.2020 00:56

22.09.2020 00:45

14.09.2020 19:00

14.09.2020 18:57

14.09.2020 18:56

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:33

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання