« на головну 22.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1034)
19
Грудень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

«ДИНАМО» ДОСТРОКОВО ОФОРМИЛО ЧЕМПІОНСТВО

«ДИНАМО» ДОСТРОКОВО ОФОРМИЛО ЧЕМПІОНСТВО

 Минулий ігровий вікенд став до­леносним у боротьбі за розподіл місць на верхівці турнірної та­блиці вітчизняної футбольної Прем’єр-ліги. Донецький «Шах­тар», звівши унічию матч з одесь­ким «Чорноморцем», дав киянам шанс достроково оформити пе­ремогу в чемпіонаті за умови зви­тяги над полтавською «Вор­склою». Підопічні Сергія Ребро­ва сповна використали слушну нагоду, здобувши 15-й титул найсильнішої команди України.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

За три тури до закінчення сезо­ну 2015/2016 коло претенден­тів на чемпіонство традицій­но обмежувалося двома гран­дами вітчизняного футболу, причо­му попереду в суперників – очний поєдинок 1 травня. Утім, волею долі, насамперед через непоступли­вість одеситів, власники «золота» визначились достроково – по закін­ченні київського матчу «Динамо» з «Ворсклою».

Донеччани свій матч проти одеси­тів проводили 23 квітня в Одесі. Зро­зуміло, з огляду на диспозицію у тур­нірній таблиці, перемога була більш потрібна гостям, які зі стартовим свистком рефері Ігоря Пасхала взя­лися до облоги воріт «моряків». Тож на 10-й хвилині матчу Бернард невід­порним ударом зі штрафного вивів підопічних Мірчі Луческу вперед. Здавалося, «помаранчево-чорним» залишалося лише розвивати старто­вий успіх, але господарі поля «вгри­залися» буквально у кожен метр сма­рагдового газону, почасти гравцям «Шахтаря» просто не таланило. А на початку другої сорокап’ятихвилинки вихованець київського «Динамо» Владислав Калітвінцев відновив рівновагу в матчі – також після розіграшу стандарту! Не мож­на сказати, що надалі донеччани во­лоділи тотальною перевагою, але на­прикінці гри таки практично «закри­ли» одеситів на їхній половині поля. Утім, господарі матчу вистояли і по­ділили очки з гостями, що для остан­ніх уже наступного дня стало фа­тальним фактором.

Зважаючи на результат основних конкурентів, кияни з перших хви­лин двобою з «Ворсклою» почали шукати ключі до воріт Дмитра Не­погодова. До пори до часу захист і голкіпер гостей, а також технічний брак динамівців у вирішальній ста­дії атак дозволяли полтавчанам зберігати ворота на замку. Нарешті на 36-й хвилині Ярмоленко продер­ся до штрафного майданчика гос­тей, зібрав навколо себе захисників «Ворскли» і відпасував на Мораеса, якому залишалося лишень розстрі­ляти ворота гостей. У другому тай­мі гості попервах намагалися щось намудрити біля воріт ветерана «Ди­намо» Олександра Шовковського, але гра здебільшого тривала у спо­кійному руслі, лишень під завісу матчу у гравців почали здавати не­рви. Однак рахунок на табло так і не змінився, тож підопічні Сергія Реброва оформили друге поспіль чемпіонство, а загалом у «Динамо» це вже 15-те «золото» у чемпіонатах України. З врахуванням радянсько­го періоду, «біло-сині» невдовзі роз­міняють четвертий десяток титулів – в активі киян 28 звань найсильні­шого клубу країни.

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛРАДА ФСТ «УКРАЇНА» ВИЗНАЧИЛА ПЕРСПЕКТИВИ

В Ужгороді відбулася звітно-виборна конференція Закар­патської обласної ради фіз­культурно-спортивного това­риства «Україна». Головою облради ФСТ на наступний пе­ріод обрано Василя Марківа.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

спеціально для «ПВ»

Закарпатська обласна рада ФСТ «Україна» якнайширше сприяє розвиткові спортив­но-масової роботи. За останні роки тут підготов­лено 7 майстрів спорту, 19 кандидатів у майстри, 54 першорозрядники, понад 750 спортсменів масових розрядів. Масово, на висо­кому рівні щорічно прово­дяться галузеві спартакіади, турніри і змагання з бага­тьох видів спорту. Звичайно, на звітно-виборній конфе­ренції обговорювалися і на­гальні питання утримання та фінансування ДЮСШ, на­явної спортивної бази, умов підготовки талановитої мо­лоді, розвитку масової фіз­культури і спорту, прове­дення спартакіад і змагань у трудових колективах тощо.

Керівники облпрофради і галузевих профспілок, спортсмени і тренери подя­кували на конференції за 40 років сумлінної роботи в спорті колишньому багато­річному голові облради Владиславу Кушнірчуку.

 

«НОВАТОР» ПРОБИВСЯ ДО СУПЕРЛІГИ

Минулого тижня у Чернігові завершився пере­хідний турнір команд вищої ліги (чоловіки) за право виступати наступного сезону в Супер­лізі. За результатами двобоїв право випробу­вати свої сили серед вітчизняної волейбольної еліти здобули чернігівський «Буревісник- ШВСМ» і хмельницький «Новатор».

Валерій МАРЦЕНЮК,

спеціально для «ПВ»

Власне, лише чернігівці та хмельничани насправді й вели боротьбу за путівки до Суперліги ‒ «Фаворит» із Лубен та друга команда харківського «Локомотива», які також виступали у перехідному турнірі, на жаль, не змогли скласти гідну конкуренцію переможцям.

Уже в першому турі, який відбувся на спортивній базі ДП «Новатор», що у Хмельницькому, господарі майданчика і «буревісники» влашту­вали справжній двобій. 3 перших хвилин поєдинку гравці «Новато­ра» почали демонструвати всім, що команду влаштує лише перемо­га. Чернігівці довго «розкачувалися», а тому на другу технічну пере­рву пішли з рахунком 16:10 на користь господарів, у яких і атаки були успішнішими, і підбір вдалий, і блок надійний. Тож «Новатор» впевнено виграв першу партію ‒ 25:17. Натомість друга стала діаме­трально протилежною першій. Гості одразу пішли у відрив, і лише у середині партії господарям вдалося відновити паритет. Утім, гості таки дотисли, записавши собі в актив другу партію (25:21). Третій сет був грою нервів та емоцій. Спершу «Новатор» пішов у відрив, згодом «Буревісник-ШВСМ», потім рахунок довго тримався рівним, аж поки хмельничанам вдалося вирвати перемогу з рахунком 25:23. Не менш драматичною виявилася четверта партія, яка стала і фі­нальною у матчі, а завершилася знову таки з рахунком 25:23. Відтак підсумкова перемога хмельничан ‒ 3:1.

«Усі ігри були напруженими. Не пригадую, коли три дні поспіль ви­рували такі спортивні баталії в нашому місті, ‒ наголосив головний тренер «Новатора» Роман Ковальчук. – Завдячую за це команді. Ра­дий, що перед місцевими вболівальниками нам вдалося очолити турнірну таблицю. Гадаю, що в Чернігові ми досягнемо своєї мети».

У другому турі, який приймав Чернігів, лідери зустрілися в другий ігровий день. У першому сеті колектив Миколи Благодарного до­зволив гостям перемогти з традиційним уже рахунком 25:23, на­томість решту партій записали собі до активу виключно господа­рі ‒ 25:20, 25:12, 26:24.

Зважаючи на перемоги в матчах з рештою суперників по перехід­ному турніру, саме «Буревісник-ШВСМ» і «Новатор» здобули пра­во виступати у Суперлі­зі. Натомість постійний учасник Суперліги останніх сезонів лубен­ський «Фаворит» і моло­діжна команда харків­ського «Локомотива» проведуть наступний сезон у вищій лізі.

29.04.2016ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання