« на головну 24.01.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1034)
19
Грудень
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

ВЕЛОСПОРТ НА ЗАКАРПАТТІ РОЗВИВАЄ ТРЕНЕР ІЗ ДОНЕЦЬКА

ВЕЛОСПОРТ НА ЗАКАРПАТТІ РОЗВИВАЄ ТРЕНЕР ІЗ ДОНЕЦЬКА

 Розвиткові велоспорту у Закарпатській облас­ній раді ФСТ «Спартак» здавна приділяють чи­мало уваги. Втім, у голови облорганізації спорттовариства Миколи Щадея ширше бачен­ня стратегії розвитку цього виду спорту.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

спеціально для «ПВ»

Першим кроком у цьому напрямі стало підписання до складу велосипедистів-спартаківців Закарпаття пер­спективного юнака з Ужгорода Володимира Козлов­ського, який виступав за відомий міжнародний ве­локлуб ICД та Донецьку область. У липні 2014 року Володи­мир, уже захищаючи честь Закарпаття, став чемпіоном Украї­ни з велоспорту-МТБ «крос-кантрі», виконавши норматив майстра спорту України. А 2015-го він був четвертим на чем­піонаті Європи.

Після початку трагічних подій на сході України наставник Во­лодимира Козловського – заслужений тренер України, тренер вищої категорії Віктор Мельник теж виявив бажання переїха­ти з Донецька до Ужгорода. Цю ідею підтримав керманич за­карпатського «Спартака» Микола Щадей. За його ініціативи та за допомогою управління молоді та спорту Закарпатської ОДА (начальник Віталій Ерфан) було вирішено питання пра­цевлаштування знаного фахівця-переселенця із зони АТО в Ужгороді, отримано на орендних засадах приміщення для ве­лобази в місцевій ЗОШ № 20 (директор Мар’ян Комарниць­кий), де проведено сучасний ремонт за спонсорські кошти. Ці­кавий факт: переїжджаючи з Донецька до Ужгорода, Віктор Мельник зумів перевезти власний спортивний інвентар – ве­лосипеди, тренажери тощо.

Після переїзду досвідченого фахівця почала реалізовуватися на практиці стратегія розвитку велоспорту, яку голові облра­ди ФСТ «Спартак» Миколі Щадею допомагає втілювати в життя колишній керівник обласної ради цього спорттовари­ства Антон Яцина, до речі, відомий у Закарпатті майстер спорту СРСР з велоспорту.

Нині велосипедний спорт у Закарпатті отримав потужний поштовх до подальшого розвитку. Результатом копіткої ро­боти стали нові досягнення спортсменів-велосипедистів ФСТ «Спартак» нашого краю. Високі результати показують Василь Морозов, який виконав норматив майстра спорту України, Том Рего – чемпіон України серед юнаків та ін. Торік в області відбулося п’ять офіційних стартів чемпіонату Украї­ни з велоспорту.

 

«ІМПЕРІЯ ЮНИХ ТАЛАНТІВ»

Весна розпочалася кра­сою, ніжністю та грацією – 4–6 березня у Києві три­вала VI Відкрита першість ДЮСШ Дерюгіних із ху­дожньої гімнастики «Ім­перія юних талантів».

На змагання зібралося 75 команд з усієї України. Та­кої кількості команд досі не було на жодному тур­нірі в Україні. Змагалися найкращі юні гімнастки, і ніхто не залишився без нагород.

Кирило ЛАТИШЕВ,

спеціально для «ПВ»

 

УКРАЇНСЬКІ «РУСАЛОНЬКИ» ПІДКОРИЛИ ОЛІМПІЙСЬКУ СТОЛИЦЮ

У Ріо-де-Жанейро, де у серпні відбудуться Ігри ХХХІ літньої Олімпіади, завершився кваліфі­каційний відбірковий олімпій­ський турнір із синхронного пла­вання. У командних змаганнях українки за сумою технічної та довільної програм посіли перше місце, отримавши найвищу суму балів – 186,7855, а отже, гаранту­вали собі право представляти Україну на найголовніших стар­тах чотириріччя.

Володимир ПОЛЄТАЄВ,

спеціально для «ПВ»

Наші синхроністки як ніколи були близькими до того, щоб завоювати путівку на Олім­піаду. Для цього на відбурко­вому турнірі підопічним головного тренера збірної України Світлани Саїдової необхідно було пробитися до трійки кращих серед семи ко­манд-учасниць змагань. Але вітчиз­няні «русалоньки» перевиконали за­вдання-мінімум і повертаються із Бразилії тріумфаторками.

У минулу суботу «синьо-жовта» команда (Лоліта Ананасова, Анна Волошина, Олександра Сабада, Дар’я Юшко, Ксенія Си­доренко, Катерина Садурська, Анаста­сія Савчук та Оле­на Гречіхіна) розпочала ви­ступ і в техніч­ній програмі од­разу ж показала найкращу суму балів серед усіх учасниць – 92,2855 бала. Під час висту­пу всі елементи дівчата виконали бездоганно. Окремо слід сказати про чудову музику, яку пі­дібрав тренерський штаб збірної спеціально до цього турніру. Тож виступ став не тільки гарним до­робком перед довільною програ­мою, зазначається на сайті Федера­ції синхронного плавання України, а й шикарним подарунком тренеру збірної Валерії Меженіній, яка на­передодні святкувала день наро­дження. Найближчих переслідува­чок – японок наші дівчата випере­дили майже на 0,2 бала, а італійки, які фінішували у технічній програ­мі третіми, взагалі відстали на по­над 2,5 бала.

У довільній програмі представ­ниці Країни, де сходить сонце, на­магалися відігратися, але макси­мум, чого їм вдалося досягти, – по­казати кращий результат в окремо­му виді програми. Результат у до­вільній програмі представниць Японії (94,6333 проти 95,5000 украї­нок) абсолютно не завадив нашим співвітчизницям стати тріумфатор­ками змагань. Підсумкова сума українок у загальному заліку – 186,7855, за ними фінішувала коман­да Японії, замкнули трійку призе­рів італійки. Ці три команди й отримали заповітні путівки на Олімпіаду у групових вправах. Принагідно зазначимо, що здобув право боротися за медалі у Ріо і український дует Лоліта Ананасова/Анна Воло­шина.

Тож сподіватиме­мося, що влітку наші «русалонь­ки» поборються із визнаними май­стринями цього елегантного виду спорту і винирнуть із олімпійських ба­сейнів Бразилії з доро­гоцінним доробком.

12.03.2016ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання