« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?

«Жовтень» прийняв нову групу українців

«Жовтень» прийняв нову групу українців

 

Група українців, які прибули спецрейсом з Мая­мі (США) в Київ, проходять обсервацію в Клініч­ному санаторії «Жовтень».

З 259 пасажирів спец­рейсу тільки 74 про­ходять обов’язкову двотижневу обсер­вацію – інші роз’їхалися на самоізоляцію. Сана­торій «Жовтень» готувався до прийому всіх пасажирів рейсу – були підготовлені номери, проінструктований персонал.

Більшість гостей санато­рію – понад 60 осіб – школя­рі, які поїхали в США за про­грамою Future Leaders Exchange Program (Програ­ма обміну для майбутніх лі­дерів). Вони поїхали в США, щоб жити там в інших сім’ях і вчитися в Америці протя­гом року, але через епідемію повернулися раніше.

Гості санаторію задоволе­ні умовами перебування – адміністрація і персонал «Жовтень» прислухаються до всіх прохань та заува­жень обсервованих.

За словами директора са­наторію Сергія Мельника, діти продовжують проходи­ти навчання за програмою FLEP дистанційно. «З огляду на те, що діти продовжують дистанційне навчання в аме­риканських школах, спати вони лягають після опівночі, оскільки через різницю в ча­сових поясах уроки закінчу­ються дуже пізно. У зв’язку з цим ми прийняли рішення змінити систему харчування для дітей. Воно буде не три­разовим, а п’ятиразовим – з «перекусом» пізнього вечо­ра», – додав Сергій Мельник.

Нагадаємо, що за рішен­ням Уряду після повернення в Україну громадяни мо­жуть обирати між двома ва­ріантами: погодитися на 14 днів обсервації або встано­вити мобільний додаток від Мінцифри «Дiй вдома» і про­йти самоізоляцію в домаш­ніх умовах.

 

Обсервація у Ворзелі завершилася

Наприкінці квітня сплив тер­мін обов’язкової обсерва­ції 113 громадян України, яких доправили літаком з Об’єднаних Арабських Еміра­тів. Її проводили на базі сана­торію «Україна» (м. Ворзель). За цей час ознак коронавіру­су в прибулих не виявили. Ко­жен з них отримав лікарську довідку, що пройшов обсер­вацію і його стан здоров’я не загрожує оточуючим.

«К иївська облдержадміні­страція зробила усе можливе, щоб обсерван­ти пройшли цей період з максимальним комфор­том», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін.

Завдяки обласній владі було опера­тивно розконсервовано санаторій. По­при закінчення опалювального сезону знов запустили тепло, гарячу воду. Для всіх бажаючих налагодили кейте­ринг. Зібрали персонал, забезпечивши його засобами індивідуального захис­ту. Організували цілодобовий дистан­ційний медичний супровід.

«Ми дуже раді, що всі ці громадяни повертаються додому здоровими. Крім того, ми набули неоціненного практич­ного досвіду з проведення обсервації. Тож упевнені, що наступного разу змо­жемо зробити цей процес простішим та зручнішим для всіх», – запевнив Ва­силь Володін.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ КИЇВСЬКОЇ

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Ніколи знову

У день пам’яті жертв Другої світової війни на території ДАХК «Артем», біля пам’ятника загиблим артемівцям, від­булося покладання квітів та вшануван­ня пам’яті загиблих під час війни.

 

Журавлі пам’яті

П рофспілковий комітет первинної проф­спілкової організації працівників Мар­ківського об’єднаного управління Пен­сійного фонду України Луганської облас­ті разом з працівниками управління до Дня пам’яті та примирення долучилися до всеукра­їнської акції «Журавлі пам’яті», власноруч зро­били паперових «журавликів», що символізують душі загиблих у Другій світовій війні, та при­красили фасад управління.

 

Ніхто не забутий

П редставники трудових колективів ДП «ХМЗ «ФЕД», ХАКБ та ПрАТ «ФЕД» вша­нували пам’ять загиблих у роки Другої свiтової вiйни.

16.05.2020ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання