« на головну 03.12.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1133)
25
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»

ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Президія
Президія
  На порядку денному – подальші дії щодо захисту прав членів профспілок
На порядку денному – подальші дії щодо захисту прав членів профспілок 5 лютого у Міжнародному центрі культури і мистецтв відбулося чергове засідання Прези­дії Федерації професійних спілок України, од­ним з основних питань порядку денного яко­го стало обговорення стану виконання Вимог профспілок, Резолюції акції протесту 23 грудня 2014 року, а також подальших дій щодо захис­ту прав членів профспілок.
 
Президія
  Попередні підсумки роботи у 2014 році та основні напрямки діяльності на 2015 рік
Попередні підсумки роботи у 2014 році та основні напрямки діяльності на 2015 рік 23 грудня, одразу піс­ля закінчення Всеукраїнської акції про­тесту профспілок проти антисоціаль­ного наступу на пра­ва людини праці, в Міжнародному цен­трі культури і мис­тецтв відбулося черго­ве засідання Президії Федерації професій­них спілок України, на якому підбивали під­сумки багатотисячно­го мітингу та роботи в поточному році, а та­кож визначали осно­вні цілі та завдання профспілок на пер­спективу.
 
Президія
  Дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації
Дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації 28 серпня відбулося черго­ве засідання Президії Фе­дерації професійних спілок України, на якому одним з основних питань обго­ворювалися дії профспі­лок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально- економічної ситуації.
 
Президія
  На часі – збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств
На часі – збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств 16 червня у клінічному санаторії «Жовтень», що у Конча-Заспі під Києвом, відбулося чергове засідан­ня Президії Федерації професійних спілок України.
 
Президія
  Сучасні завдання та новітні цілі профспілкового руху
Сучасні завдання та новітні цілі профспілкового руху Поточна ситуація в країні та дії Федерації професійних спілок України на сучасному етапі стали основним лейтмотивом засідан­ня Президії ФПУ, що відбулося 30 січня в Будинку спілок. Вів засідання Голова ФПУ Юрій Кулик.
 
Президія
  Доленосні для народу України питання мають вирішуватися у рамках діалогу влади, політичних сил і громадянського суспільства
Доленосні для народу України питання мають вирішуватися у рамках діалогу влади, політичних сил і громадянського суспільства Позиція Федерації профспілок України щодо врегулювання суспільно-політичної та економічної ситуації в Україні стала предме­том обговорення на за­сіданні Президії ФПУ, яке відбулося 9 груд­ня у Будинку профспі­лок. Вів засідання Голо­ва ФПУ Юрій Кулик.
 
Президія
  Ефективна робота в інтересах людини праці
Ефективна робота в інтересах людини праці 3 жовтня у Будинку спілок відбулося чергове засідання Президії Федерації професійних спілок України
 
Президія
  Виступ голови ФПУ Юрія КУЛИКА на 102-й сесії МКП
Виступ голови ФПУ Юрія КУЛИКА на 102-й сесії МКП 13 червня Голова ФПУ Юрій Кулик виступив з трибуни 102-ї сесії Між­народної конференції праці (МКП), що проходить у Палаці націй штаб-квартири МОП у Женеві (Швейцарія).
 
Президія
  Захист працівників в Україні і за її межами
Захист працівників в Україні і за її межами 23 квітня у Будинку спілок відбулося чер­гове засідання Пре­зидії Федерації проф­спілок України, яке вів Голова ФПУ Юрій Кулик.
 
Президія
  Консолідованими діями – до спільної мети
Консолідованими діями – до спільної мети 28 лютого у Будинку спі­лок відбулося чергове засі­дання Президії Федерації профспілок України. На по­рядку денному розглядала­ся низка актуальних і злобо­денних соціальних питань. Серед них – проект Трудо­вого кодексу, основні на­прями бюджетної політи­ки на 2014 рік, визначення розміру мінімальної заро­бітної плати на наступний рік, запровадження галузе­вих стандартів оплати пра­ці, заходи боротьби проти нелегальної зайнятості та «тіньової» зарплати, питан­ня охорони праці тощо. Вів засідання Голова ФПУЮрій Кулик.
 

Сторінки: 1 2 3

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

26.11.2021 23:15

26.11.2021 23:14

19.11.2021 23:33

19.11.2021 23:32

19.11.2021 23:31

13.11.2021 00:26

13.11.2021 00:25

06.11.2021 00:31

06.11.2021 00:30

06.11.2021 00:00

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання