« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Президія
Президія
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «У НАС ДВА ВОРОГИ: НЕСТАБІЛЬНІСТЬ І НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «У НАС ДВА ВОРОГИ: НЕСТАБІЛЬНІСТЬ І НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ» Ключові фрагменти виступу Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Ради ФПУ 25 лютого 2016 року
 
Президія
  CИЛЬНІ ПРОФСПІЛКИ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ
CИЛЬНІ ПРОФСПІЛКИ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ Реформування економіки має здійснюватися за підтримки широких верств суспіль­ства з одночасним підвищенням соціальних стандартів, розширенням робітничої де­мократії, відновленням повноцінного соціального діалогу на всіх рівнях. У свою чергу, роль профспілок у захисті законних прав працівників в умовах загострення соціаль­но-економічних проблем, що сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зрос­тає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності, – до такої думки дійшли учасники чергового засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 24 грудня у приміщенні столичного готелю «Турист».
 
Президія
  На порядку денному – подальші дії щодо захисту прав членів профспілок
На порядку денному – подальші дії щодо захисту прав членів профспілок 5 лютого у Міжнародному центрі культури і мистецтв відбулося чергове засідання Прези­дії Федерації професійних спілок України, од­ним з основних питань порядку денного яко­го стало обговорення стану виконання Вимог профспілок, Резолюції акції протесту 23 грудня 2014 року, а також подальших дій щодо захис­ту прав членів профспілок.
 
Президія
  Попередні підсумки роботи у 2014 році та основні напрямки діяльності на 2015 рік
Попередні підсумки роботи у 2014 році та основні напрямки діяльності на 2015 рік 23 грудня, одразу піс­ля закінчення Всеукраїнської акції про­тесту профспілок проти антисоціаль­ного наступу на пра­ва людини праці, в Міжнародному цен­трі культури і мис­тецтв відбулося черго­ве засідання Президії Федерації професій­них спілок України, на якому підбивали під­сумки багатотисячно­го мітингу та роботи в поточному році, а та­кож визначали осно­вні цілі та завдання профспілок на пер­спективу.
 
Президія
  Дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації
Дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації 28 серпня відбулося черго­ве засідання Президії Фе­дерації професійних спілок України, на якому одним з основних питань обго­ворювалися дії профспі­лок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально- економічної ситуації.
 
Президія
  На часі – збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств
На часі – збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств 16 червня у клінічному санаторії «Жовтень», що у Конча-Заспі під Києвом, відбулося чергове засідан­ня Президії Федерації професійних спілок України.
 
Президія
  Сучасні завдання та новітні цілі профспілкового руху
Сучасні завдання та новітні цілі профспілкового руху Поточна ситуація в країні та дії Федерації професійних спілок України на сучасному етапі стали основним лейтмотивом засідан­ня Президії ФПУ, що відбулося 30 січня в Будинку спілок. Вів засідання Голова ФПУ Юрій Кулик.
 
Президія
  Доленосні для народу України питання мають вирішуватися у рамках діалогу влади, політичних сил і громадянського суспільства
Доленосні для народу України питання мають вирішуватися у рамках діалогу влади, політичних сил і громадянського суспільства Позиція Федерації профспілок України щодо врегулювання суспільно-політичної та економічної ситуації в Україні стала предме­том обговорення на за­сіданні Президії ФПУ, яке відбулося 9 груд­ня у Будинку профспі­лок. Вів засідання Голо­ва ФПУ Юрій Кулик.
 
Президія
  Ефективна робота в інтересах людини праці
Ефективна робота в інтересах людини праці 3 жовтня у Будинку спілок відбулося чергове засідання Президії Федерації професійних спілок України
 
Президія
  Виступ голови ФПУ Юрія КУЛИКА на 102-й сесії МКП
Виступ голови ФПУ Юрія КУЛИКА на 102-й сесії МКП 13 червня Голова ФПУ Юрій Кулик виступив з трибуни 102-ї сесії Між­народної конференції праці (МКП), що проходить у Палаці націй штаб-квартири МОП у Женеві (Швейцарія).
 

Сторінки: 1 2 3

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання