« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Інтерв`ю
Інтерв`ю
  ВІД МАРТЕНА – ДО НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І НОВОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ
ВІД МАРТЕНА – ДО НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І НОВОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ Рік, який щойно розпочався, багатий на знакові події. У листопаді ми будемо відзначати 200-річчя профспілкового руху в Україні, а Профспілка металургів і гірників проведе свою звітну конферен­цію. Також ФПУ оголосила 2017-й роком первинної профспілкової організації.
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА – ЦЕ НЕ ПОДАРУНОК ПРАЦІВНИКАМ, А ОБОВ’ЯЗОК ДЕРЖАВИ І РОБОТОДАВЦЯ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА – ЦЕ НЕ ПОДАРУНОК ПРАЦІВНИКАМ, А ОБОВ’ЯЗОК ДЕРЖАВИ І РОБОТОДАВЦЯ» Підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі – до 3200 грн з 1 січня п. р. значною мірою є досягненням профспілок, і це було однією з вимог учасників всеукраїнських акцій, організованих ФПУ 6 липня і 8 грудня 2016 року. Законом про Держбюджет – 2017 встановлено, що жоден працівник не отримуватиме заробітну плату нижче цього рівня. На пере­конання профспілок, це лише початок реформування системи оплати праці. Про профспілкову позицію, практичні аспекти впровадження нової мінімальної зарплати, бачення подальших кроків, просування ініціатив та ідей ідеться в розмові з Головою СПО об’єднань профспілок, Головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим.
 
Інтерв`ю
  ПОКЛИКАННЯ ЗАХИЩАТИ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ
ПОКЛИКАННЯ ЗАХИЩАТИ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ 1 січня виповнилося 80 років голові Профспілки працівників лісових галузей України Вадиму Сібільову. Ось уже понад 30 років він очолює галузеву профспілку, виконуючи благородну місію із захисту соціально-економічних прав працівників паперової та деревообробної галу­зей країни. Це найдосвідченіший професіонал у справі захисту інтересів людини праці, до якого йдуть за порадою не тільки спілчани, а й колеги. Про свій життєвий шлях та діяльність профспілки у нинішніх складних умовах ювіляр розповів «Профспілковим вістям».
 
Інтерв`ю
  НА ВИКЛИКИ ЧАСУ ВІДПОВІДАЄМО З ГІДНІСТЮ
НА ВИКЛИКИ ЧАСУ ВІДПОВІДАЄМО З ГІДНІСТЮ Цього року ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» святкує своє 25-річчя, і з цієї нагоди «ПВ» взяли інтерв’ю у голови Наглядової Ради Олексія Романюка та голови Правління цього Товариства Миколи Суботи.
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «УРЯД І ПРОФСПІЛКИ – ЗА РЕФОРМУ ОПЛАТИ ПРАЦІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «УРЯД І ПРОФСПІЛКИ – ЗА РЕФОРМУ ОПЛАТИ ПРАЦІ» У сучасних складних соціально-економічних умо­вах розвиток нашої держави, захист законних прав та інтересів людини праці багато в чому залежить від конструктивної та ефективної взаємодії соці­альних партнерів – влади, роботодавців та проф­спілок. Якою є роль профспілок у цьому діалозі, що вони роблять для його розвитку та забезпечення гідних умов життя та праці наших громадян? На ці та інші запитання «ПВ» попросили відповісти Голову СПО об’єднань профспілок, Голову Федерації профспілок України Григорія Осового.
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЛЮДИНА, ЇЇ ЖИТТЯ І ГІДНІСТЬ, ПРАВА ТА СВОБОДИ Є НАЙВИЩОЮ ЦІННІСТЮ КОЖНОЇ ДЕРЖАВИ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЛЮДИНА, ЇЇ ЖИТТЯ І ГІДНІСТЬ, ПРАВА ТА СВОБОДИ Є НАЙВИЩОЮ ЦІННІСТЮ КОЖНОЇ ДЕРЖАВИ» 10 грудня весь світ від­значає Міжнародний день захисту прав люди­ни. Цей день встановле­но Генеральною Асамб­леєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 груд­ня 1948 року Загальної декларації з прав люди­ни – першого в світі до­кумента, що сформулю­вав положення про пра­ва людини. Про те, що означає цей день для на­ціонального профспіл­кового руху, «ПВ» розпо­вів Голова Федерації профспілок України Гри­горій Осовий.
 
Інтерв`ю
  ВОЛОДИМИР САЄНКО: «ВІДБУДОВАНИЙ БУДИНОК ПРОФСПІЛОК НА МАЙДАНІ СТАНЕ СИМВОЛОМ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ»
ВОЛОДИМИР САЄНКО:  «ВІДБУДОВАНИЙ БУДИНОК ПРОФСПІЛОК НА МАЙДАНІ СТАНЕ СИМВОЛОМ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ» Наближається чергова річниця початку Революції гід­ності. Безумовно, одним з її символів став Будинок проф­спілок на столичному майдані Незалежності, де знахо­дився штаб опору і розгорнулися драматичні події, що змінили хід української історії. В результаті тих буремних подій його було зруйновано та спалено. В якому стані він зараз перебуває, які дії здійснює Федерація профспілок України, щоб його відродити? На ці та інші запитання «ПВ» попросили відповісти заступника Голови Федерації профспілок України Володимира Саєнка.
 
Інтерв`ю
  АЛЬТЕРНАТИВИ СОЦІАЛЬНОМУ ДІАЛОГУ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ДЛЯ ДЕРЖАВИ, ЩО ПРОСУВАЄТЬСЯ ШЛЯХОМ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ, НЕМАЄ
АЛЬТЕРНАТИВИ СОЦІАЛЬНОМУ ДІАЛОГУ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ДЛЯ ДЕРЖАВИ, ЩО ПРОСУВАЄТЬСЯ ШЛЯХОМ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ, НЕМАЄ АЛЬТЕРНАТИВИ СОЦІАЛЬНОМУ ДІАЛОГУ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ДЛЯ ДЕРЖАВИ, ЩО ПРОСУВАЄТЬСЯ ШЛЯХОМ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ, НЕМАЄ
 
Інтерв`ю
  СЕРГІЙ КАПЛІН: «НАМАГАННЯ ЗНИЩИТИ ПРОФСПІЛКИ ПРИРЕЧЕНІ НА ПРОВАЛ, БО ЗА НИМИ ЗАКОН, ПРАВДА І ПРОСТІ ЛЮДИ»
СЕРГІЙ КАПЛІН: «НАМАГАННЯ ЗНИЩИТИ ПРОФСПІЛКИ ПРИРЕЧЕНІ НА ПРОВАЛ, БО ЗА НИМИ ЗАКОН, ПРАВДА І ПРОСТІ ЛЮДИ» Чому сьогодні багато наших співвітчиз­ників – простих українців перебувають за межею бідності? Що потрібно зроби­ти, щоб змінити ситуацію на краще? Як мають діяти профспілки, щоб забезпе­чити працівникам і членам їхніх сімей гідний рівень життя? На ці та інші запи­тання напередодні Міжнародного дня боротьби з бідністю, який відзначаєть­ся 17 жовтня, наш кореспондент попро­сив відповісти народного депутата, представника профспілок у Верховній Раді України Сергія Капліна.
 
Інтерв`ю
  Розмова з головою центрального комітету профспілки металургів і гірників України Сергієм КОМИШЕВИМ
Розмова з головою центрального комітету профспілки металургів і гірників України Сергієм КОМИШЕВИМ Розмова з головою центрального комітету профспілки металургів і гірників України Сергієм КОМИШЕВИМ
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання