« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Інтерв`ю
Інтерв`ю
  РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..
РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?.. Пандемію коронавірусу відсунула на задвірки повно- масштабна війна в Україні. Люди хворіють. Моя коле- га повторно втратила нюх, дошкуляє кашель, кілька днів – висока температура. До лікарів не зверталася, минулося без стаціонарного лікування, в лікарні була у першу хвилю коронавірусу. Подібна інформація над- ходить від інших людей. Про поточну ситуацію в цій сфері розповіла інспекторка з питань охорони здоров’я Об’єднання профспілок Львівщини Галина Бистрова.
 
Інтерв`ю
  «ЛИШЕ КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ У НАВЧАННІ МОЖЛИВО ДОСЯГТИ УСПІХУ. І МИ ЙОГО ДОСЯГНЕМО»
«ЛИШЕ КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ У НАВЧАННІ МОЖЛИВО ДОСЯГТИ УСПІХУ. І МИ ЙОГО ДОСЯГНЕМО» Про діяльність на посаді в.о. ректора, набір студентів, організацію навчального та наукових процесів – інтерв’ю «ПВ» в.о. ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму Віктора Сухомлина.
 
Інтерв`ю
  ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ
ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ Інтерв’ю з Олексієм Рижковим, ветераном-миротворцем Збройних Сил України «Блакит­ні берети ООН», ветераном во­єнної розвідки, співавтором Закону України «Про Сили спе­ціальних операцій» на основі досвіду країн-членів НАТО, полковником запасу, правовим партнером Федерації профспі­лок України.
 
Інтерв`ю
  КУН ВАН ДЕР ВІР: «СТІЙКІСТЬ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ ВРАЖАЄ»
КУН ВАН ДЕР ВІР: «СТІЙКІСТЬ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ ВРАЖАЄ» Цього літа Україну з гуманітарною місією відвідав Регіональний представник Інтернаціоналу будівельників та деревообробників (BWI) в Європі Кун ван дер Вір. Він провів кілька днів на Хмельниччині разом із членською організацією BWI – Профспілкою будівельників України та мав нагоду на власні очі побачити вплив невиправданої та жорстокої агресії Росії на Україну й український народ. Про свої враження та результати поїздки пан ван дер Вір розповів у інтерв’ю «ПВ».
 
Інтерв`ю
  ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС
ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС Днями урочисті заходи нагород­ження відзначених пройшли у столиці в Будинку спілок за участі голови ЦК профспілки атомників Валерія Матова. Сьогодні гість нашої редакції – Олексій Рижков, координатор міжнародної Чорнобильської програми ООН, військовий учасник ЛНА на ЧАЕС, ветеран-миротворець ЗСУ «Блакитні шоломи ООН», який безпосередньо був долучений до організації цієї події.
 
Інтерв`ю
  БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ Нещодавно у Женеві завер­шила роботу 110-та сесія Міжнародної конференції праці – загальне зібрання представників урядів, профспілок і роботодавців на глобальному рівні в рамках Міжнародної організації праці. Підсумки її роботи за напрямом безпеки праці прокоментував заступник Голови ФПУ Василь Андреєв.
 
Інтерв`ю
  Ексклюзивне інтерв’ю з головою Профспілки праців¬ників авіабудування та ма¬шинобудування України Яремою Жугаєвичем.
Ексклюзивне інтерв’ю з головою Профспілки праців¬ників авіабудування та ма¬шинобудування України Яремою Жугаєвичем. НАПРИКІНЦІ 2020 РОКУ ГАЛУЗЬ УПЕРШЕ ЗА ЧАСИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ОТРИМАЛА ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТРЬОХ ЛІТАКІВ
 
Інтерв`ю
  ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ» Ексклюзивне інтерв’ю з Жол­том Дудашем, ме­неджером проєк­ту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларо­ваної праці в Україні», що фінансується Євро­пейським Союзом.
 
Інтерв`ю
  ГЕОРГІЙ ТРУХАНОВ: «ОСВІТЯНИ БУЛИ ПЕРШИМИ СКРІЗЬ, ОКРІМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ»
ГЕОРГІЙ ТРУХАНОВ: «ОСВІТЯНИ БУЛИ ПЕРШИМИ СКРІЗЬ, ОКРІМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ» Інтерв’ю з головою Проф­спілки працівників освіти і науки України Георгієм Трухановим.
 
Інтерв`ю
  ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ» Інтерв’ю з головою Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України Віктором Турмановим з нагоди Дня шахтаря.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання