« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Інтерв`ю
Інтерв`ю
  СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ» Війна спричинила ве­личезний вплив на всі сфери суспільного життя. Трансформа­цій зазнав увесь гро­мадський сектор у т.ч. і профспілки, яким довелось пере­лаштовувати свою діяльність під потре­би воєнного часу, за­проваджувати нові форми та методи ро­боти. Про це ми по­просили розповісти Сергія Бизова, голову Всеукраїнської проф­спілки захисників України, спортсменів та працівників сфер.
 
Інтерв`ю
  ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ» ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»
 
Інтерв`ю
  ЮРІЙ ПЕТРЕНКО: «МЕНЕ ТРИМАЄ РОБОТА!»
ЮРІЙ ПЕТРЕНКО: «МЕНЕ ТРИМАЄ РОБОТА!» Майже 20% членів профспілок з почат­ком широкомасштабної агресії взяли в руки зброю і стали на захист країни. Один з них Пе­тренко Юрій Федоро­вич, позивний «Петер», якого ми хочемо пред­ставити читачам.
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС Повномасштабна ві­йна внесла корективи не лише всередині країни. Вона суттєво змінила роботу наших представництв на міжнародному рівні. Не стала винятком і Федерація профспілок України. Детальніше про це – Голова ФПУ Григорій Осовий.
 
Інтерв`ю
  ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ
ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ Напередодні прове­дення IV Міжнарод­ного форуму «Люд­ський капітал: нави­чки для майбутнього», ми взяли ексклюзив­не інтерв’ю для газети «Профспілкові вісті» у голови Національного агентства кваліфіка­цій Юрія Баланюка.
 
Інтерв`ю
  МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ» Як на непростому шляху розпаду Ра­дянського Союзу, відмови від планової економіки, в умовах спаду виробництва, ліквідації підприємств, масово­го безробіття профспілкам Кіровоградщини вда­лося вижити? Про це – наша розмова з го­ловою ФПО Макси­мом Баланенком.
 
Інтерв`ю
  ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» Як на непростому шляху України до ЄС не допустити звужен­ня трудових прав та соціальних гарантій для людини праці, – навіть за умов воєн­ного стану? Відповіді на це непросте питан­ня спільно шукають профспілки, місцева влада та роботодавці Рівненщини. Адже по­переду – велика від­будова зруйнованої ворогом країни: тож наш людський капітал нині на вагу золота, – переконаний голова Федерації профспілок Рівненської області Микола ШЕРШУН.
 
Інтерв`ю
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!» Щорічно 28 квітня у світі відзначають Всесвітній день охоро­ни праці. Якщо вже доволі мирні країни усвідомлюють важ­ливість цього аспекту діяльності людини, то що вже говорити про таку діяльність в умо­вах війни, як маємо зараз на вітчизняних теренах?! З цього важливого для люди­ни праці питання ми розмовляємо із за­ступником Голови ФПУ, головою Проф­спілки будівельників України Василем АНДРЕЄВИМ.
 
Інтерв`ю
  ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ
ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ Мені часто доводилось ставити питання про­флідерам і спілчанам, що для них важливе в перебуванні в проф­спілкових рядах? Га­даю одразу здогадає­тесь, яка була відпо­відь, бо і Вам це, насам­перед, сплине на думку: поїздки рідним краєм, відпочинок гуртом, по­ходи в театр. Ніхто не заперечить про бороть­бу профспілок за робочі місця, оплату і умови праці. Але культ- масова діяльність, ма­буть, витікає з менталі­тету українців як наро­ду емоційного. Отже, поговоримо про те, що нам до душі. Наш діа­лог – з головним ін­спектором з питань культпросвітньої робо­ти Об’єднання профспі­лок Львівщини Лари­сою Миколаївною Акі­мовою.
 
Інтерв`ю
  РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..
РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?.. Пандемію коронавірусу відсунула на задвірки повно- масштабна війна в Україні. Люди хворіють. Моя коле- га повторно втратила нюх, дошкуляє кашель, кілька днів – висока температура. До лікарів не зверталася, минулося без стаціонарного лікування, в лікарні була у першу хвилю коронавірусу. Подібна інформація над- ходить від інших людей. Про поточну ситуацію в цій сфері розповіла інспекторка з питань охорони здоров’я Об’єднання профспілок Львівщини Галина Бистрова.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання