« на головну 18.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ!
ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ! Звернення Федерації профспілок України до міжнародних профоб’єднань
 
Спецвипуск
  МКП І ЄКП ЗАСУДЖУЮТЬ ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ. Та вимагають, щоб усі російські війська негайно покинули Україну
МКП І ЄКП ЗАСУДЖУЮТЬ  ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ. Та вимагають, щоб усі російські війська негайно покинули Україну Напад на Україну є кри­чущим порушенням міжнародного права та її територіальної цілісності як суверенної та демократичної дер­жави.
 
Спецвипуск
  ПРОФСПІЛКОВИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
ПРОФСПІЛКОВИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ Український народ не подолати! У час неймовірних випробувань ми згуртовані як ніколи. Дати відсіч російським агресорам – спільна мета для всіх: наших доблесних захисників із ЗСУ, тих, хто боронить рідні міста і села у складі загонів територі­альної оборони, для сотень ти­сяч волонтерів, які допомага­ють армії і населенню.
 
Спецвипуск
  ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ 24 лютого 2022 року Верховна Рада України затвердила Указ Президента України «Про вве­дення воєнного стану в Україні» № 64/2022.
 
Спецвипуск
  ЯКІСНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, ГАРАНТОВАНІ ТРУДОВІ ПРАВА, ГІДНА ЗАРПЛАТА ТА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
ЯКІСНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, ГАРАНТОВАНІ ТРУДОВІ ПРАВА, ГІДНА ЗАРПЛАТА ТА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ Заява Президії Федера­ції профспілок Украї­ни до Всесвітнього дня дій за гідну пра­цю та Міжнародного дня боротьби з бідністю
 
Спецвипуск
  ЗАХИСТИМО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА І СВОБОДУ НА ОБ’ЄДНАННЯ В ПРОФСПІЛКИ!
ЗАХИСТИМО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА І СВОБОДУ НА ОБ’ЄДНАННЯ В ПРОФСПІЛКИ! 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, проф­спілки виходять на Всеукраїнську попереджу­вальну акцію профспілок під гаслами «Захистимо свої тру­дові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
Спецвипуск
  ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЄКТИ
ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЄКТИ Однією з вимог Всеукраїн­ської попереджувальної акції протесту профспілок, яка відбудеться 7 жовтня ц.р. у м. Києві, є вимога щодо забезпечення прийняття со­ціально спрямованого Державного бюджету України на 2022 рік.
 
Спецвипуск
  ПРОФСПІЛКИ ВИХОДЯТЬ НА ПРОТЕСТ
ПРОФСПІЛКИ ВИХОДЯТЬ НА ПРОТЕСТ 5 жовтня в УНІАН відбулась прес- конференція на тему «Захисти­мо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
Спецвипуск
  НАВІЩО ВЛАДІ МАЙНО ПРОФСПІЛОК?
НАВІЩО ВЛАДІ МАЙНО ПРОФСПІЛОК? Починаючи з 2011 року держава веде бороть­бу із профспілкови­ми організаціями шляхом позбавлення майна через судові інституції. Органами прокуратури в ін­тересах держави в особі Фонду державного майна України було подано близько 300 судо­вих позовів до господарюючих суб’єктів, створених за участю Федерації профспілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та облас­них об’єднань профспілок, уна­слідок чого в період 2011–2017 років за рішеннями судів у профспілок на користь держа­ви було вилучено близько 70 майнових об’єктів, серед яких і санаторій «Великий Луг».
 
Спецвипуск
  УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА
УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА Цьогоріч у мережі набуло популярності вражаюче відео «Що таке Україна?» (What is Ukraine), яке на своїй сторінці в Instagram опублікував тревел-блогер Назар Дорош. «Про Україну говорили різне і часто не про позитивне, але це пережитки мину­лого. Ми повинні вчитись сіяти плоди добра в своїй свідомості і завжди прагнути до кращого, не забуваючи про проблеми. Давай­те покажемо всьому світу, що таке Україна», – написав автор в ко­ментарі до відео, яке наразі набрало вже майже 4 млн переглядів. Скелі Довбуша, Чернівецький університет, Карпати, заповідник «Асканія-Нова», острів Джарилгач, Кінбурнська коса, Олешків­ські піски, мис Меганом в окупованому Криму та багато-багато іншого – у ролику можна побачити кадри з різними і неймовірно мальовничими місцями України – країни, яка викликає почуття гордості, захоплює та надихає нас прямувати до свого.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання