« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама

ПРАЦІВНИКИ ПРОФСПІЛОК ЗАКАРПАТТЯ ПРИЙШЛИ НА ДОПОМОГУ КОЛЕГАМ

ПРАЦІВНИКИ ПРОФСПІЛОК ЗАКАРПАТТЯ ПРИЙШЛИ НА ДОПОМОГУ КОЛЕГАМ

Нині працівники За­карпатської облпрофради (голова Іван Зелінський), га­лузевих обласних ор­ганізацій профспілок допомагають своїм колегам - профспіл­ковцям, їх родинам, знайомим з інших об­ластей України, які постраждали від во­рожої агресії.

Й деться, зокрема, про їх тимчасо­ве розміщення, пошук квартир, приватного житла, місць у готе­лях і хостелах, а також доправ­лення до оздоровчих закладів, визначених обласною програмою прийо­му вимушених переселенців. Окремим родинам було надано допомогу і у від­правленні за кордон у сусідні країни – Словаччину та Угорщину.

Профспілковці Закарпаття тимчасово розміщали сім’ї своїх колег з інших облас­тей також у себе вдома.

Телефон голови Закарпатської облпроф­ради Івана Зелінського в ці дні став «гаря­чим» від дзвінків з різних областей та га­лузей. І всюди одне прохання: «Допомо­жіть!». Тож профспілковий лідер області в міру можливостей допомагає тим, хто до нього звертається.

Як сказав голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок, з початку бойових дій медиками було надано допомогу близько 150 особам у тимчасовому розміщенні, доправленні до місць нового перебуван­ня, в тому числі за кордон.

Добре налагоджена система прийому ева­куйованих діє в обласному центрі Закар­паття – м. Ужгороді (міський голова Бог­дан Андріїв). Для них облаштовано спаль­ні місця в школах, дитсадках, спортивних комплексах, гуртожитках Ужгородського національного університету, організовано безкоштовне харчування. Центром надан­ня допомоги вимушеним переселенцям став цілодобовий пункт розподілу насе­лення «Совине гніздо», донедавна добре відоме туристам місце проведення тради­ційних фестивалів і презентацій. Тих, хто приїжджає потягом, зустрічають на заліз­ничному вокзалі, довозять комунальним транспортом у «Совине гніздо», де їх году­ють, реєструють, допомагають з поселен­ням. Тут приймають і тих, хто приїхав власним транспортом.

Крім того, в багатьох містах Закарпаття – Мукачеві, Ужгороді, Берегові, Тячеві та інших створено пункти прийому гумані­тарної допомоги, куди люди приносять одяг, взуття, матраци, ковдри, постільну білизну, ліки, продукти харчування тощо. З допомогою волонтерів тут формуються гуманітарні вантажі, які спрямовуються в місця бойових дій – як на передову для наших воїнів, так і для населення в регіо­ни, де нині гуманітарна криза й дуже бра­кує всього необхідного. Чимало вантажів доправляютьЗакарпатській 128-й гірсько- штурмовій бригаді, яка нині веде важкі бої з російським агресором.

Щодня в область надходять і гуманітарні вантажі з різних країн Європи. Ці вантажі відправляють нашим військовим, цивіль­ному населенню областей, де ведуться бойові дії, а також у місця проживання та харчування евакуйованих.

СЕРГІЙ БАРАНЧИКОВ, ПРЕС-ЦЕНТР ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ

 

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Валерій Матов

голова Атомпрофспілки України

«Дорогі колеги, друзі, спілчани! Тяжкі часи переживає Україна, усі ми.

Захоплені ординцями Чорнобильська та Запорізька атомні електростанції, у неймо­вірно тяжких та напружених умовах працю­ють наші атомники. Ми душею та думками з кожним із них. Ми на постійному зв’язку з нашими головами профкомів, керівниками підприємств, мерами атомних міст. Усі впев­нені в Перемозі, вірять, що ця жорстока та безглузда війна, розв’язана, фактично, хво­рим маніяком, буде завершена якнайшвид­ше.

Ми також на постійному зв’язку з наши­ми колегами з міжнародних профспілкових об’єднань світу, які зголосилися тиснути на РФ усіма доступними методами. Вони під­тримують українців не лише морально, а й надають фінансову допомогу.

Пишаюся кожним з вас, дорогі колеги, хто на своєму робочому місці наближає Пе­ремогу, хто воює у лавах Збройних Сил України, хто вступив до Територіальної обо­рони, хто в тилу, у своїх містах та селах ро­бить надважливу страву – допомагає за­хисникам України: збирає кошти на при­дбання ліків, закупівлю всього найнеобхід­нішого, скеровує гуманітарні вантажі ци­вільному населенню.

Ми оперативно відстежуємо події цих важких днів. Дистанційно працюють усі від­діли ЦК Атомпрофспілки. Через інформацій­ний, зокрема, намагаємося донести через соцмережі до наших спілчан важливу ін­формацію.

Будьмо на зв’язку! Підтримуймо та допо­магаймо одне одному!

Разом переможемо!».

 

ЗАКРИЙТЕ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ!

Днями голова Профспілки працівників державних уста ­нов України Юрій Піжук ви­ступив на засіданні Північно-східного округу Європейської федерації профспілок гро­мадського обслуговування.

Зокрема, Юрій Піжук закликав ЄФПГО:

• підтримати пропозицію української сторони Північно-східного округу ЄФПГО про звернення усіх членських організацій ЄФПГО до урядів своїх країн щодо сприяння у створенні нейтральної зони для безпечної ева­куації цивільного населення із за­блокованих населених пунктів у від­повідності до міжнародних гумані­тарних процедур;

• закрити небо над Україною! Насам­перед – над ядерними об’єктами, щоб уберегти українців і світ від можливої ядерної катастрофи;

• виключити російські профспілки з ЄФПГО;

• підтримати заяву України в питанні членства в Європейському Союзі;

• посилити тиск на уряди країн щодо збільшення накладених санкцій на Росію.

19.03.2022ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання