« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІ МАКАРІВСЬКИХ «СВАШОК»
ВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІ МАКАРІВСЬКИХ «СВАШОК» У червні 2022-го, рівно два роки тому, Олена Ярошенко, завідувачка сільського клубу, за­пропонувала учасни­цям фольклорного ансамблю «Свашки» плести сітки для фронту.
 
Профпанорама
  ДО ПИТАННЯ УКРАЇНСТВА ПРОФСПІЛОК
ДО ПИТАННЯ УКРАЇНСТВА ПРОФСПІЛОК У середині травні 1918 року у Києві відбувається ІІ-й Всеукраїнський робітни­чий з’їзд, який, крім тради­ційних питань про поточ­ний момент, розглянув та­кож проблеми профруху і форми будівництва профе­сійних організацій, про за­водські комітети та контр­оль над промисловістю, бо­ротьбу з безробіттям і т.п.
 
Профпанорама
  «МИ ВОЮЄМО ЗА ЛЮДЕЙ І ЇХНІ СЕРЦЯ», – НАГОЛОСИВ СВЯТОСЛАВ ПАЛАМАР, ПОЗИВНИЙ "КАЛИНА"
«МИ ВОЮЄМО ЗА ЛЮДЕЙ І ЇХНІ СЕРЦЯ», – НАГОЛОСИВ СВЯТОСЛАВ ПАЛАМАР, ПОЗИВНИЙ "КАЛИНА" «Ми воюємо за людей і їхні серця», – на цьому під час зустрічі з про­фактивом ФПУ, яка відбулася в Будинку профспілок, наголосив заступник командира 12-ї бригади спеціального призна­чення «Азов» Національної гвардії України, Герой України Святослав Паламар (позивний «Калина»).
 
Профпанорама
  ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА МАЮТЬ БУТИ НЕДОТОРКАННИМИ
ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА МАЮТЬ БУТИ НЕДОТОРКАННИМИ В «Укрінформі» відбулась пресконференція на тему «Профспілки світу спільно з наро­дом України: на захисті від агресії, заради життя, свобо­ди і демократії».
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА КУЛЬТУРИ ПРОВЕДЕ VIII З`ЇЗД
ПРОФСПІЛКА КУЛЬТУРИ ПРОВЕДЕ VIII З`ЇЗД У Києві, у Будинку профспілок відбувся ІV Пленум ЦК Профспілки працівників культури України.
 
Профпанорама
  ВАЖЛИВО З ГОЛОВОЮ ФПУ
ВАЖЛИВО З ГОЛОВОЮ ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗУСТРІВСЯ І ПОСПІЛКУВАВСЯ З ГРУПОЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ – ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
 
Профпанорама
  ПЛЕНУМ ЦК РОЗГЛЯНУВ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
ПЛЕНУМ ЦК РОЗГЛЯНУВ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ Відбувся черговий IV Пленум Профспілки працівників вугільної промисловості Украї­ни. На порядку ден­ному було розглянуто наявну ситуацію , що склалася у вугільній галузі.
 
Профпанорама
  ВІЗИТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДАНСЬКОГО ДОСВІДУ СОЦДІАЛОГУ
ВІЗИТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДАНСЬКОГО ДОСВІДУ СОЦДІАЛОГУ В рамках Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» від­бувся навчальний ві­зит соціальних парт­нерів з України «Діа­лог на ринку праці – данський досвід ве­дення колективних переговорів» до Да­нії. Про це ми попро­сили розповісти за­ступника Голови ФПУ Василя Андреє­ва.
 
Профпанорама
  РОЗМОВА ЗІ ЗМІ НА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ВОЄННОГО ЧАСУ
РОЗМОВА ЗІ ЗМІ НА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ВОЄННОГО ЧАСУ Днями у залі Президії ФПУ відбулась Всеу­країнська онлайн прес-конференція на тему «Захист трудо­вих прав в умовах во­єнного стану», яку ор­ганізували і провели Національна спілка журналістів України (НСЖУ) і Федерація профспілок України (ФПУ) у рамках підпи­саного між організа­ціями Меморандуму про співпрацю.
 
Профпанорама
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ» «ПРОФБУД разом з од­нією з найпотужніших українських компаній з виробництва вікон та їх партнером – найбіль­шим виробником про­філю для металоплас­тикових вікон REHAU, а також з українською виробничою компані­єю FRAM, розпочали масштабний проєкт з набору слухачів на кур­си неформального про­фесійного навчання ро­бітничим спеціальнос­тям з подальшим пра­цевлаштуванням на їх новий завод FRAM у м. Біла Церква», – зая­вив голова профспілки будівельників Василь Андреєв.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання