« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Особистість
Особистість
  Спорт – справа всього життя
Спорт – справа всього життя Віктор Сидорович Горбатий – із тієї нечисленної когорти, хто перетворив за­няття спортом із простого захоплення на справу всього життя. Він народився у місті Городку. Життя його склалося непросто: з юних літ хлопчина пізнав, що таке скрута, безгрошів’я і тяжка праця. Проте не зламався, не втратив надію на краще, а знайшов підтримку та опору в активному способі життя. Полюбляв полювати на дичину, ганяв м’яча, бігав на ковзанах і лижах, накручував кіло­метри на велосипеді, мірявся інтелектом за шаховою дошкою. Не полишав своїх захоплень і після служби в армії, коли влаштувався на роботу на верста­тобудівний завод у рідному Городку, згодом – на Хмельницький завод транс­форматорних підстанцій (нині – ПАТ «Укрелектроапарат»).
 
Особистість
  Головне – не боятися труднощів, рухатися вперед
Головне – не боятися труднощів, рухатися вперед Цьогоріч ПАТ«Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» виповнюється 68 ро­ків. Це той вік, коли вже можна підбити підсумки. Про досягнення лідера укра­їнського фармацевтичного ринку та ви­робництво оригінальних препаратів розповіла генеральний директор ПАТ«НВЦ«БХФЗ» Людмила Безпалько.
 
Особистість
  Соціальне партнерство: вміння бути лідером
Соціальне партнерство: вміння бути лідером Здатність залишатися вірним своїм принципам, обирати правильний на­прям розвитку підприємства, заручи­тися підтримкою трудового колективу – ці якості притаманні генеральному директору Українсько-австрійського підприємства ТОВ «Фішер-Мукачево» на Закарпатті Василю Рябичу.
 
Особистість
  Особистим прикладом
Особистим прикладом Олександр Андрійович Самарічев – людина, про яку в ПрАТ «Артемполімер» можна почути стільки гарних слів! Він уособлює у собі історію одного із струк­турних підрозділів Державної акціонерної холдингової компанії «Артем».
 
Особистість
  Наша Надія
Наша Надія Жила в шахтарській Гор­лівці дівчинка Надійка, мріяла стати педагогом. Та склалося так, що після закінчення школи всту­пила до політехнічно­го технікуму й дістала ні­бито зовсім не жіночий фах – технік-сантехнік. А 1981 року розпочала тру­дову діяльність на посаді майстра технічної дільни­ці у житловому господар­стві м. Миколаєва. Тоді ж вступила до профспілки.
 
Особистість
  Уклін від Бориса Олійника
Уклін від Бориса Олійника У Києві в «золотій залі» Українського фонду культури 24 грудня 2014 року ніде було яблу­ку впасти. На творчий вечір видатного поета Бо­риса Олійника завітали численні шанувальники його таланту: працівники культури та освіти, ді­ячі мистецтва, літератори, журналісти. Були тут і маститі Шевченківські лауреати, і зовсім юні обличчя... Подумалося: мабуть, і зала столич­ної опери буде малою, коли, дасть Бог, у жовтні 2015-го Борис Ілліч святкуватиме своє 80-річчя.
 
Особистість
  З відкритим серцем – до людей
З відкритим серцем – до людей Понад 35 років працює в профспілках нашого краю голова Закарпат­ської обласної профспіл­кової організації пра­цівників культури, член Ради Федерації профспі­лок України Наталія Товтин. Більш як 20 років очолює вона обласну га­лузеву профспілку.
 
Особистість
  Заслужений працівник профспілок України – людина щедрої душі
Заслужений працівник профспілок України – людина щедрої душі Щедрості душі заступника голови Закар­патської обласної ради профспілок Ва­силя Григоровича Захарця можна тільки позаздрити. Хоч би де він не працював: у комсомольських та партійних орга­нах, на господарській роботі – у радгоспі «Світанок» Ужгородського району і ось уже майже 30 років – у профспілках на­шого краю, усюди його знають як люди­ну, що живе інтересами людей, завжди прийде на допомогу, обстоює права та інтереси людини праці.
 
Особистість
  Візії державності і соборності України у творчості та діяльності Тараса Шевченка
Візії державності і соборності України у творчості та діяльності Тараса Шевченка Саме за свою життєдіяльність і творчість, патріотичну гро­мадянську позицію, національно-революційні візії Та­рас Шевченко заслужив висо­коповажних і найвищих для людини ти­тулів: Геній, Пророк, Апостол. Тарас Шевченко – Великий талант: Мисли­тель, Поет, Художник, Прозаїк, Драма­тург, відображаючи українське тогочас­не і минуле буття, проектував у своїх творах майбуття.
 
Особистість
  Її поважають за професіоналізм, людяність
Її поважають за професіоналізм, людяність Майстром-вихователем у групі першокурсників Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького – майбутніх живописців є Світлана Клик. Світлана Едуардівна майже 20 років поспіль віддає себе вихован­ню підростаючого покоління. Поважають її в училищі не тільки педагоги, а й учні за професіоналізм, людяність, щире серце. Вона – викладач пер­шої категорії, очолює методичну комісію фізичної культури та виховання в учнів гуманістичної моралі, чесності.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання