« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Особистість
Особистість
  ВИСОКИЙ ПОЛІТ – ЗАВДОВЖКИ У СІМДЕСЯТ РОКІВ
ВИСОКИЙ ПОЛІТ – ЗАВДОВЖКИ У СІМДЕСЯТ РОКІВ 31 травня Державне підприємство «Ан­тонов» урочисто відзначило свій 70-річ­ний ювілей. Із цією значною подією тру­довий колектив підприємства особисто привітав Президент України Петро Поро­шенко, котрий відвідав виробничі примі­щення заводу, зустрівся з екіпажем відо­мого АН-225 «Мрія», що недавно повер­нувся з Австралії, і вручив високі дер­жавні нагороди ветеранам та передови­кам виробництва.
 
Особистість
  ПІВВІКОВА ТРУДОВА БІОГРАФІЯ
ПІВВІКОВА ТРУДОВА БІОГРАФІЯ Сергію Сергійовичу Шишову, голові Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Украї­ни, виповнюється 75 років. Його піввіко­ва трудова біографія нерозривно пов’язана з історією та розвитком нашої краї­ни. З 1984 р. він очолює Укрелектро­профспілку. Профспілковий актив, колеги високо цінують його багаторічну активну роботу в профспілках, постійну турботу про захист соціально-економіч­них прав та інтересів спілчан.
 
Особистість
  ЛІДЕР І ПРОФЕСІОНАЛ
ЛІДЕР І ПРОФЕСІОНАЛ 26 травня голова Центральної ради Профспілки машинобудівників і приладобудівників Анатолій Володимирович Кубраченко святкує 70-річний ювілей. Анатолій Володимирович – справжній професіонал своєї справи, який завжди стоїть на захисті інтересів людини праці. Символічно, що свій ювілей іменинник святкує з майже піввіковим стажем вірного служіння профспілковій громаді.
 
Особистість
  «МОТОР СІЧ»: ЖИТТЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗСЕРЕДИНИ
«МОТОР СІЧ»: ЖИТТЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗСЕРЕДИНИ Запорізьке АТ «МОТОР СІЧ», яке наступного року відзначатиме 110-річчя, є одним з найбiльших пiдприємств, що реалiзують по- вний цикл створення сучасних авiацiйних двигунiв – вiд розроб- ки, виробництва й випробування до супроводу в експлуатацiї та ремонту. За роки своєї діяльнос- ті підприємство не раз засвідчу- вало, що може вирішувати най- складніші технічні завдання. Ви- сокий професіоналізм його фа- хівців дає впевненість у тому, що «МОТОР СІЧ» буде й надалі роз- виватися на благо тих, хто пра- цює сьогодні та прийде завтра.
 
Особистість
  ТАЛАНИ ГАННИ БЕРЕЗОВСЬКОЇ
ТАЛАНИ ГАННИ БЕРЕЗОВСЬКОЇ Перше, що запитала Ганну Павлівну Березовську: «Чи була у школі відмінницею?» Дуже вже точна і правильна вона у житті. «Ні, – каже, – поведінкою радше норовиста…» А такими відмінники тоді, певно, не бували у їхній тридця­тій Львівській школі. На вулиці серед ровесників, як біль­шість на Збоїськах, – активні, згуртовані діти однієї вулиці, коли вигадували різні забави, без комп’ютера, з реальним – не віртуальним світом своїх юначих проблем і радощів.
 
Особистість
  ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНДАРНИХ ГЕРОЇВ – «КІБОРГІВ»
ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНДАРНИХ ГЕРОЇВ – «КІБОРГІВ» 16 січня у столичному Будинку офіцерів бойо­ві побратими зібралися на вечір пам’яті, аби віддати велику шану родинам загиблих за­хисників Донецького аеропорту та низько вклонитися загиблим героям – кращим вої­нам, чий приклад непід­робного героїзму став справжньою україн­ською легендою.
 
Особистість
  ОДНОДУМЦІ, РОВЕСНИКИ, ПАРТНЕРИ
ОДНОДУМЦІ, РОВЕСНИКИ, ПАРТНЕРИ На державному підприєм­стві «Новатор», що у Хмель­ницькому, – подія. Знакова, пам’ятна, ювілейна. У січні перлині подільської інду­стрії виповнюється 50 ро­ків. За цей час на підприєм­стві було чимало подій – ра­дісних і не дуже, пропуще­них через серце і душу кож­ного новаторівця. Завод­чани горді за рідне під­приємство, адже воно стало для них долею, життєвим причалом, обере­гом кращих подій і сподівань.
 
Особистість
  ДІВЧИНА З ВИЩОГО СВІТУ
ДІВЧИНА З ВИЩОГО СВІТУ Якби висока, довговолоса, русява красуня Саша Воро­шилова стала, як мріяла в шкільні роки, телезіркою, то, напевно, цілком доречно було б зараз говорити про те, як шану­вальники упадають за нею. Однак нині Олександра Євгенівна (ровес­ниця незалежності України) за­ймається іншою справою – вчить хлопців умурозуму. А ще – профе­сійній майстерності. Адже вона працює майстром виробничо-тех­нічного навчання Регіонального базового державного навчального закладу «Сєверодонецьке вище професійне училище». Крім того, дівчина ще й профспілковий лідер і спортсменка.
 
Особистість
  75 РОКІВ ВИТІСУЮТЬ ЛЮДИНУ З «КРИВОГО ПОЛІНА»
75 РОКІВ ВИТІСУЮТЬ ЛЮДИНУ З «КРИВОГО ПОЛІНА» НЕЩОДАВНО ДРОГОБИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ВІДЗНАЧИВ 75 РОКІВ СВОГО ЗАСНУВАННЯ
 
Особистість
  ЗГАДАЙМО ПЕРШІ КРОКИ
ЗГАДАЙМО ПЕРШІ КРОКИ У ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання