« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Особистість
Особистість
  30 РОКІВ НА ПРОФСПІЛКОВІЙ РОБОТІ
30 РОКІВ НА ПРОФСПІЛКОВІЙ РОБОТІ На самому початку осені завідувач організа­ційно-масового відділу профспілкового ко­мітету ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», заслужений ветеран праці цього провідного в хімічній галузі підприємства Тетяна Лісовська відзначає відразу два юві­леї. Перший – кругла життєва дата, а другий – 30-річчя штатної профспілкової роботи, за яку вона удостоєна вищої нагороди Феде­рації профспілок України «Профспілкова відзнака».
 
Особистість
  40-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКА ВІДЗНАЧАЄ У ПЕРВИНЦІ
40-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКА ВІДЗНАЧАЄ У ПЕРВИНЦІ Урочисте святкування дня народження Професійної спілки пра­цівників нафтової і газової промисловості України, однієї з най­чисельніших виробничих галузевих профспілок України, про­йшло у первинній профспілковій організації газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» Харківської області. Святкова програма тривала три дні – з 23 по 25 травня 2017 року.
 
Особистість
  ГОЛОВНЕ – ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ
ГОЛОВНЕ – ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ Дванадцятий голова профкому Сєвєродонецького «Азоту» Володимир Кравченко працював на цій посаді 12 років. Довше за кожного з попередників. Причому обирали його на альтер­нативній основі. Напередодні Дня хіміка розповісти про ниніш­нього лідера галузевої профспілки Луганщини вдвічі доречно.
 
Особистість
  УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКА ТРУДОВИМИ І СОЦІАЛЬНИМИ ЗДОБУТКАМИ ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ 40-РІЧЧЯ
УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКА ТРУДОВИМИ І СОЦІАЛЬНИМИ ЗДОБУТКАМИ ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ 40-РІЧЧЯ Професійна спілка працівників нафтової і газової промисловості України була утворена в червні 1977 року на базі Профспілки пра­цівників нафтової, га­зової та нафтопере­робної промисловості.
 
Особистість
  ЧИМ ЖИВЕ «УКРТРАНСГАЗ»?
ЧИМ ЖИВЕ «УКРТРАНСГАЗ»? Напередодні відзначення 40-річного ювілею Укрнаф­тогазпрофспілки «ПВ» вирі­шили на власні очі побачити, в яких умовах працюють ті, хто стоїть на варті енергетич­ної незалежності і безпеки нашої держави.
 
Особистість
  «МИРГОРОДКУРОРТ» – 100 РОКІВ ЗДОРОВ’Я!
«МИРГОРОДКУРОРТ» – 100 РОКІВ ЗДОРОВ’Я! Профспілковий комплекс лікувально-оздоровчих закладів «Мир­городкурорт» на Полтавщині відсвяткував свій сторічний ювілей. Але за кулісами цього моменту – моменту визнання, овацій, пошани та вдячності кожного, від Президента до пацієнтів – за святковими кулісами курортного Палацу культури залишився довгий і склад­ний шлях постійної кропіткої роботи задля здоров’я та відчуття гар­монії кожного відвідувача.
 
Особистість
  ВІД ЗІРОК – ДО БУДЕННИХ СПРАВ
ВІД ЗІРОК – ДО БУДЕННИХ СПРАВ СВОЄ 70-РІЧЧЯ ВІДЗНАЧИЛА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ДП «ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМ. О. М. МАКАРОВА»
 
Особистість
  «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦІ» – 25 РОКІВ
«УКРПРОФОЗДОРОВНИЦІ» – 25 РОКІВ Днями «Укрпрофоздоровниця» відсвяткувала своє 25-річчя. Керівництво, головні лікарі, директори та трудові колективи санаторно-курортного комплексу отримували вітання на те­риторії одного з кращих курортів країни та світу – «Мирго­родкурорту». В урочистих заходах, присвячених ювілею, зо­крема, взяли участь: Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, народний депутат, представник ФПУ у парламенті Сергій Каплін, голова Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровни­ця» Олексій Романюк, міський голова Сергій Соломаха та ін.
 
Особистість
  ГОТЕЛЬ «ТУРИСТ» – ЛІДЕР, ЩО УТРИМУЄ МІЦНУ ТРИЗІРКОВУ ПОЗИЦІЮ
ГОТЕЛЬ «ТУРИСТ» – ЛІДЕР, ЩО УТРИМУЄ МІЦНУ ТРИЗІРКОВУ ПОЗИЦІЮ Нам є чим пишатись і за що порадіти – у конкурсі Kyiv tourism awards – 2016 у номінації «Кращий готель­ний комплекс у сегменті 3*» перемогу здобув готель «Турист» Приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур». Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась 27 вересня, у Всесвітній день туризму та День туризму в Україні, у приміщенні готелю Hilton. Нагородну статуетку та диплом пере­можця організатори конкурсу вручили директору готельного комплексу «Турист» Віталію Драгану, який майже 2 роки успішно керує підприємством. Про секрети успіху, перетворення, що відбулись у готель­ному комплексі, амбіції та плани на майбутнє Віталій Драган розповів в інтерв’ю «ПВ».
 
Особистість
  «УКРПРОФТУР»: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ ТУРИЗМУ
«УКРПРОФТУР»: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ ТУРИЗМУ Напередодні відзначення професійного свята – Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, свята всіх туристів та туроператорів, хотілося б згадати про його далеку історію. Туризм в Україні має глибокі корені та давні традиції.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання