« на головну 04.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Особистість
Особистість
  Юність, обпалена війною
Юність, обпалена війною «Двадцать второго июня, ровно в четыре часа, Киев бомбили, нам объявили, что началася война…» – наспівує рядки відомої за часів Вели­кої Вітчизняної війни пісні Варвара Соловйова, коли розповідає про війну. А ще цей задумливий погляд у да­лечінь. Що згадує вона? Напевно, дру­зів, з якими її звела доля на спопелі­лих дорогах війни, кров і стогін скалі­чених солдатів, біль яких відчувала кожною клітиною власного тіла… до глибини душі. А ще радість травне­вих днів 1945го, мирне небо без гурко­ту бомбардувальників, зелену траву без крові й попелу і свіже повітря без присмаку пороху та диму.
 
Особистість
  Найти свій пазл
Найти свій пазл Музика нако­чувалася хви­лями, спада­ла капеллю, тремтіла, наче дзвіноч­ки... А коли ор­кестр затих, у залі замість помпезного «браво» хтось голосно видих­нув: «Добре!» І було це так по-домашньому, так від душі...
 
Особистість
  «Ми знали, як ризикував цей хлопець»
«Ми знали, як ризикував цей хлопець» Ця зустріч із чотирма киянами, які здійс­нювали випробування та підготовку раке­ти, пілотованої Юрієм Гагаріним, відбула­ся три роки тому – напередодні 40-річчя за­гибелі першого космонавта. Але через певні обставини матеріал опубліковано не було. Сьогодні, через 50 років із часу польоту в кос­мос першого землянина, по-новому усвідом­люєш, наскільки ці спогади непересічні. Не­має вже у живих двох наших співрозмовни­ків – Бориса Некряча та Анатолія Здебсь­кого. Щастя, що диктофонний запис зберіг їхні голоси. Спасибі Віталію Гладченку та Віктору Мірову за їхні розповіді про поча­ток космічної ери людства.
 
Особистість
  Не зламав навіть вітер перемін
Не зламав навіть вітер перемін 3 березня кримське державне авіапідприємство «Універсал-авіа» відсвяткувало свій 70-літній ювілей. Його історія розпочалася навесні 1941 року, коли для обслуговування народного господарс­тва Кримської АРСР було створено авіаційний загін спеціального призначення і санітарної авіа­ції. Про цей унікальний колектив сильних духом, мужніх і відважних людей і піде наша розповідь. Вона тим доречніша, що Сімферопольське вертолітне підприємство – чи не єдине в галузі, яке втрималося «на плаву», зберігши і «бойовий» кадровий кістяк, і майже всі свої господарські об`єкти, в тому числі готовий до прийому авіатехніки аеродром.
 
Особистість
  ГОЛОВІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОЛОДИМИРОВІ ПАРАЩУКУ – 60!
ГОЛОВІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОЛОДИМИРОВІ ПАРАЩУКУ – 60! Шановний Володимире Григоровичу! Прийміть наші найщиріші, найтепліші ві¬тання і найкращі побажання з нагоди Ва¬шого прекрасного ювілею. кожен із прожитих вами років – здоро¬вий, добрий, золотий, як зерна у щедро¬му хлібному колосі. Ми вдячні долі, що пов’язала з наші життєві шляхи, вдячні за ваше благородство душі і людську порядність, за наполегливість, з якою ви обстоюєте інтереси народу. Заступники голови ФПО, керівники членських організацій ФПО, профспілковий комітет апарату ФПО
 
Особистість
  Співець рідного краю
Співець рідного краю Є люди, з якими приєм­но спілкуватися, про них хочеться говорити й писати. Вирізняються вони, як правило, про­стотою і скромністю характеру і водночас своєю неординарністю, різносторонніми здібностями й талантом... Саме таким є Григорій Климович Заброда – ветеран-профспілковець із 40річним стажем, поет-пісняр, невтомний трудівничий. 14 лютого 2011-го Григорію Климо­вичу виповнюється 75 років.
 
Особистість
  Любов і пітони
Любов і пітони Знайомтеся: Лю­бов Вікторівна Дмитрієва, секре­тар профспілко­вого комітету Ясиновського кок­сохімічного заводу (Макіївка, Донець­ка область). А пі­тони – її вихован­ці, з ними Любов танцює.
 
Особистість
  Духовний ковчег Максима Ястримського
Духовний ковчег Максима Ястримського Вернісаж шкіряної пластики 15-річного Максима Ястрим­ського в Донецькій обласній дитячій бібліотеці ім. Кірова – це не лише виставка робіт юного таланта, а ще й спро­ба віднайти своє призначення на цій землі.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання