« на головну 27.09.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1071)
17
Вересень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Людина і праця
Людина і праця
  Мінсоцполітики і бізнес проти профспілок?
Мінсоцполітики і бізнес проти профспілок? Які секретні пропозиції до трудового кодексу готує Тігіпко?
 
Людина і праця
  Чи буде в Україні праця рентабельною?
Чи буде в Україні праця рентабельною? 12 серпня завершилися довготривалі перегово­ри між профспілками, урядом і роботодавця­ми щодо визначення у проекті Державного бюджету на 2012 рік розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та розміру базового тарифу Єдиної тарифної сітки для працівників бюджетної сфери.
 
Людина і праця
  Я не здамся без бою!
Я не здамся без бою! Рефрен цієї популярної пісні гурту «Океан Ельзи» давно став афоризмом. Навіть більше – просто-таки слога­ном нашого часу, оскільки, як бачимо, тут і там ті, хто мають рацію, і ті, хто її не має, не збираються «за про­сто так» здаватися, а отже, вдаються до нападу.
 
Людина і праця
  Ні – жебрацьким пенсіям!
Ні – жебрацьким пенсіям! 4 липня Донецька обласна рада профспілок прове­ла мітинг протесту проти пенсійної реформи, яку буквально проштовхує уряд, незважаючи на численні протести і критику як із боку Федерації профспілок України, так і багатьох представни­ків експертного співтовариства. Протестна акція відбулася біля будівлі обласної держадміністрації.
 
Людина і праця
  Податкова реформа: перші підсумки
Податкова реформа: перші підсумки Ось уже півроку ми живемо і працює­мо в умовах чинності Податкового кодексу. Настав час поставити на­ступні запитання: чи вирішив він проблеми, що існували в оподатку­ванні, чи полегшив життя грома­дян, профспілкових організацій та бізнесу, чи запрацювала ефективно економіка, чи достатньо податків надходить до бюджету для фінансу­вання зарплат вчителів, медиків, бібліотекарів? Тільки відповівши на них, можна вирішити: чи потрібно вносити зміни до Податкового кодек­су, а якщо так, то які саме?
 
Людина і праця
  Розставляючи крапки над «і»
Розставляючи крапки над «і» У пресі почали з’являтися публі­кації, в яких над­то специфічно коментуються як березневий виступ учителів, так і відмова від травневої акції. Педагоги всіх ре­гіонів України до­сить боляче реа­гують на неспра­ведливі тлума­чення їхньої пози­ції. Тому й виникла потреба викрити маніпу­ляції.
 
Людина і праця
  «Точка кипіння» ГМК
«Точка кипіння» ГМК 31 травня в Запоріжжі біля стін обладміністрації відбулася масштабна акція протес­ту представ­ників підпри­ємств та ор­ганізацій ГМК України, в якій узяли участь понад 5 тисяч осіб.
 
Людина і праця
  Помста по -донецькому: зі спілки вивели 700 працівників
Помста по -донецькому: зі спілки вивели 700 працівників На цьому підпри­ємстві вже немає ні працівників, ні керівника. Але за­лишилися борги із зарплати. Їх уже два роки «вибиває» в судовому порядку Донецький обком профспілки праців­ників автомобіль­ного транспорту та шляхового гос­подарства на чолі із Галиною Кова­ленко.
 
Людина і праця
  Бюджетників фінансуватимуть
Бюджетників фінансуватимуть Незважаючи на значний опір з боку влади та чисельну критику «альтер­нативних» профспілок, Федерації профспілок України усе ж таки вдало­ся добитися суттєвого підвищення за­робітних плат медикам, держслуж­бовцям, освітянам, працівникам культури і соцсфери. Тому заплано­вані на 17–18 травня акції протесту були скасовані.
 
Людина і праця
  Боржники, побійтеся Бога і Прокурора!
Боржники, побійтеся Бога і Прокурора! На жаль, не всім, від кого залежить вчасна виплата зароблених грошей, відомо, що за­тримка зарплати (у «Катехизмових прав­дах») – у переліку грі­хів, що кличуть про помсту до неба. Знева­га до людей, їхніх ро­дин, життєвих по­треб, до їхніх страж­дань через неможли­вість отримати чес­но зароблену винаго­роду викликає не лише моральний осуд, а й карається Законом.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

22.09.2020 01:03

22.09.2020 01:02

22.09.2020 00:56

22.09.2020 00:45

14.09.2020 19:00

14.09.2020 18:57

14.09.2020 18:56

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:33

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання