« на головну 27.09.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1071)
17
Вересень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Людина і праця
Людина і праця
  Чим ризикують майбутні пенсіонери?
Чим ризикують майбутні пенсіонери? 28 лютого за ініціативи Федерації профспілок України відбувся круглий стіл на тему: «Ризики обов’язкової на­копичувальної пенсійної системи та дії щодо їх упередження». У заході взя­ли участь заступник Голови ФПУ Сер­гій Кондрюк, заввідділом пенсійного забезпечення ФПУ Володимир Мак­симчук, заступник директора Депар­таменту пенсійного забезпечення Мі­ністерства соціальної політики Ва­лентина Кудин, старший міжнарод­ний радник із питань пенсійної рефор­ми Проекту розвитку фінансового сек­тору USAID Грег МакТаггарт, а та­кож представники Пенсійного фонду, Національного інституту стратегіч­них досліджень та ін.
 
Людина і праця
  Справедливість перемогла
Справедливість перемогла Практично 9 місяців тривало розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 15 квітня 2011 року зі слюсарем з ремон­ту устаткування коте­лень та пилопідготов­чих цехів Вуглегірської ТЕС ПАТ «Центренерго» Г. Шендеровським. І ось тільки 25 січня цього року матеріали щодо не­щасного випадку було за­тверджено Комітетом Держгірпромнагляду України й акти за фор­мою Н-5 та Н-1 вручено потерпілому.
 
Людина і праця
  В Україні майже знищено фарфорову галузь!
В Україні майже знищено фарфорову галузь! Тільки за 2006–2008 роки припинили своє існування та розібрані на мета­лобрухт 5 підприємств Житомирщини із виробництва фарфорового по­суду. Тим часом історія діяльності деяких із них налічує понад 200 років. Безцінні витвори майстрів опинились на базарах і полицях магазинів.
 
Людина і праця
  Ціну робочої сили – на рівень євростандартів
Ціну робочої сили – на рівень євростандартів Уся історія людства – це по­шуки кращої долі і справед­ливого соціально-економічного устрою для абсолют­ної більшості людей. За ни­нішніх часів трансформа­ції державної власності в приватні руки, створення транснаціональних компа­ній і наступу глобального капіталу на соціальні заво­ювання питання соціально-економічного захисту пра­цівників набувають неабия­кої актуальності.
 
Людина і праця
  Захист пенсійних прав громадян
Захист пенсійних прав громадян В умовах соціально-економічних реформ, що наразі здійснюються в Україні, ФПУ та її членські організації повинні консолідувати свої дії, щоб не допустити погіршення пенсійного забезпечення громадян, вжити всіх можливих заходів для запровадження справедливої пенсійної системи, наповнення Пенсійного фонду та забезпечення поступового підвищення рівня пенсійного забезпечення. Таке рішення було прийнято на останній у 2011 році Президії, що відбулася наприкінці грудня у Будинку спілок.
 
Людина і праця
  Рахунок іде на години
Рахунок іде на години 22 грудня 2011 року голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк побував у Лисичанську. Од­ним із об’єктів його уваги був гурто­житок у Стєкольному, в якому меш­кають працівники склозаводу «Про­летар». Того ж дня голові правління ПАТ «Лисичанський склозавод «Про­летар» зателефонували й попереди­ли про припинення газопостачання підприємства. А пізно ввечері на за­вод прибули працівники Лисичансько­го управління з експлуатації газового господарства для відключення газу.
 
Людина і праця
  Хто захистить права українців?
Хто захистить права українців? Це сакраментальне питання особли­во актуально звучало 10 грудня, коли в Україні відзначали Міжнародний день захисту прав людини. Саме цьо­го дня 1948 року була підписана За­гальна декларація прав людини. До­кумент став однією із підвалин сві­тового правопорядку. Напередодні Міжнародного дня прав людини у Бу­динку профспілок відбувся круглий стіл на тему: «Проблемні питання виконання в Україні норм конвенцій Міжнародної організації праці».
 
Людина і праця
  Розслідування нещасних випадків: нове у законодавстві
Розслідування нещасних випадків: нове у законодавстві Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову «Деякі питання розслі­дування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Про особливості документа розповів заступник керівника Департаменту охорони праці ФПУ Валентин Маціяшко.
 
Людина і праця
  Кому заважає Прилуцький «Білкозин»?
Кому заважає Прилуцький «Білкозин»? Профспілковий комітет, сповідуючи ідею збереження трудового колективу та заводу, докладає максимум зу­силь для відновлення роботи ПАТ «Прилуцький завод «Білкозин». Але відсутність політичної волі власників підприємства гальмує цей процес…
 
Людина і праця
  Проблема залишається актуальною
Проблема залишається актуальною Київська облпрофра­да, її членські органі­зації постійно при­діляють увагу пи­танням дотриман­ня прав трудящих на охорону здоров’я та безпечні умови праці, а також ви­конанню відповід­них вимог колектив­них договорів.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

22.09.2020 01:03

22.09.2020 01:02

22.09.2020 00:56

22.09.2020 00:45

14.09.2020 19:00

14.09.2020 18:57

14.09.2020 18:56

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:33

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання