« на головну 16.12.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1030)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

Жіночі обличчя Рівненщини

Жіночі обличчя Рівненщини

Популярний серед жіноцтва області конкурс «Жіночі обличчя Рівненщини» у форматі асамблеї цього року прово­дився в сьомий раз. Перед його орга­нізаторами – наймасовішими громад­ськими об’єднаннями краю Федерацією профспілок області та Спілкою жінок Рівненщини за цей період пройшли со­тні прекрасних наших землячок, які від­значились у фаховій і профспілковій діяльності, здобули авторитет та визна­ння у своїх колективах, сповна розкрив­ши свої організаторські і професійні зді­бності та творчі таланти. Саме це було основними критеріями оцінки особисто­го внеску жінки для участі в конкурсно­му відборі і подальшому представленні до номінацій у ньому.

К онкурсний відбір тривав цілий рік, а урочис­та асамблея відбулась днями в залі камер­ної та органної музики Рівненської облас­ної філармонії.

Того сонячного весняного дня все було для них: і щирі вітання, і гучні оплески, і яскраві квіти, посмішки друзів і рідних, які прийшли вітати перемож­ниць, святковий концерт, підготовлений спеціально для цих чарівних жінок артистами обласної філармонії.

З високою оцінкою внеску жінок у справу розбудови нової України, Рівненської області звернувся до них го­лова Федерації профспілок Рівненщини Микола Шер­шун. Він зазначив, що асамблея надихнула й чоловіків- профспілковців на проведення подібних заходів, тож уже восени в такому форматі відбудеться ушанування лідерів профруху – кращих профактивістів області.

А голова Спілки жінок Рівненщини підкреслила, що наші героїні не просто чарівні жінки, а насамперед – небайдужі, творчі, креативні особистості, життєве кредо яких втілене в простих і містких словах: «Разом ми змінимо світ на краще!».

До вітання жінок долучилися й керівники обласних галузевих профоб’єднань Іларіон Кучерявий, Микола Паліюк, Петро Давидюк, Микола Вознюк, керуючий справами міськвиконкому Петро Середюк, професійні ведучі Тетяна Білецька, Юрій Ширко. Вони внесли свою частку в піднесену атмосферу свята, сценарій та режисуру якого підготувала заслужений працівник культури України Наталія Шолудько.

ПРОФІНФОРМ-РІВНЕ

 

Війна і мир – очима дітей

«Ми за мир» – така назва виставки дитячих малюнків, що відкрилась у столичному готелі Radisson Blu до Дня захисту дітей та 5-ї річни­ці війни на сході України.

П’ ятий рік триває війна на сході нашої країни. Весь цей час діти, що прожи­вають поряд з бойовими діями, страждають від травми війни та її наслідків. І вже п’ятий рік «СОС Дитячі Містечка Україна» працюють з цими дітьми та їх родинами для того, щоб поліп­шити ситуацію. «Ми знаємо, чим вони живуть, що відчува­ють, та що потрібно робити, щоб допомогти їм, і хочемо, щоб люди почули це та побачили на власні очі, – сказав на відкритті виставки національний дирек­тор «СОС Дитячі Містечка Укра­їна» Сергій Лукашов. – Тут ви зможете не лише ознайомитися з баченням миру дітьми, їх праг­неннями та бажаннями, які вони втілили в своїх роботах. Також ми представимо вам наше дослі­дження ситуації, що склалася з порушенням прав дітей у Луган­ській області, та розповімо про дитячі травми війни».

Виставку та її урочисте від­криття організовано за підтрим­ки Radisson Hotel Group та По­сольства Швейцарії. Експозиція працюватиме до 30 червня.

ОЛЕКСІЙ ПЕТРУНЯ


10.06.2019ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

31.10.2019 20:26

31.10.2019 20:25

31.10.2019 20:24

31.10.2019 18:40

18.10.2019 15:09

18.10.2019 15:08

18.10.2019 15:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання