« на головну 15.12.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (927)
07
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

СТУДЕНТСЬКИЙ КАЛЕЙДОСКОП

СТУДЕНТСЬКИЙ КАЛЕЙДОСКОП

14 листопада в залі Черкаського обласного Будинку вчителя пройшов фестиваль твор­чості «Студентський калейдоскоп – 2017», присвячений міжнародному Дню студента.


Ф естиваль за ініціативи облас­ної Профспілки працівників освіти та науки України про­водився вже вдруге та цього разу зібрав талановиту молодь з Чер­каського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Черкаського держав­ного технологічного університету, ДВНЗ «Університет банківської справи» Чер­каського навчально-наукового інститу­ту, Черкаського державного бізнес-коле­джу, Черкаського політехнічного техні­куму, Черкаського комерційного техні­куму, Уманського гуманітарно-педаго­гічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка, Кор­сунь-Шевченківського педагогічного ко­леджу ім. Т. Г. Шевченка.

Учасники фестивалю представили па­тріотичні, класичні й українські народні пісні, демонстрували майстерність у ви­конанні сучасних, народних танців, де­кламували вірші, показували творчі но­мери. Цікавими були виступи й студен­тів із Сербії, Китаю, які навчаються у ВНЗ Черкащини.

Голова Федерації профспілок Чер­каської області Петро Шевченко приві­тав учасників фестивалю та вручив гра­моти, подяки, подарунки від профспі­лок. Він також зазначив, що найцінні­шим подарунком студентству стало ви­борене профспілками підвищення акаде­мічних та соціальних стипендій на 18%.

Федерація профспілок Черкаської області

 


МУЗЕЙ ЯК ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНО- ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

На Хмельниччині у професійно-технічних навчальних закладах створено музеї їх історії, що ввібрали най­кращі традиції, якими багатий наш Подільський край. Мета створення музеїв – активізація краєзнавчої, істо­ричної, пошуково-дослідницької роботи серед інже­нерно-педагогічних працівників та учнів професійно- технічних навчальних закладів, батьківських громад.

Т акож музейна діяльність відіграє велику роль у фор­муванні в учнів національної самосвідомості, по­чуття патріотизму, любові та пошани до України та її історії.

З метою активізації роботи музеїв, гуртків патріотичного, краєзнавчого, історичного напрямів ПТНЗ департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміні­страції та Державний центр естетичного виховання учнів­ської молоді провели обласний семінар за участю їх керів­ників на тему «Музей як центр національно-патріотично­го виховання учнівської молоді. Створення музеїв при ПТНЗ». Захід відбувся на базі Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти. Відкрили його із вступним словом ректор інституту Віктор Берека та ди­ректор Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді Тетяна Григорчук. Питання нормативної бази діяльності музеїв при навчальних за­кладах висвітлив методист Хмельницького обласного центру краєзнавства та туризму учнівської молоді Мико­ла Мозолюк. З інтересом учасники семінару прослухали лекцію завідувача науково-масового відділу Хмельниць­кого обласного краєзнавчого музею Оксани Мельничук «Музейна справа в реаліях сьогодення». А директор Хмельницького обласного літературного музею Василь Горбатюк розповів про національно-патріотичне вихован­ня у літературному аспекті «Край, де я живу». «Формуван­ня патріотизму в українському суспільстві» – тема висту­пу завідувача науково-методичного центру виховної робо­ти та позашкільної освіти ХОІППО Ігоря Гіджелицького. Також він провів тренінг з патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «З Україною в серці».

Завідувач науково-методичного центру викладання пред­метів суспільно-гуманітарного напрямку ХОІППО Воло­димир Войтенко провів оглядову екскурсію музеєм «Осві­та Хмельниччини», ознайомивши учасників семінару із зародженням та розвитком освіти на Хмельниччині.

Захід був добре організованим та пройшов на високому рівні, а всі його учасники лишилися задоволені, адже по­чули багато цікавої та корисної інформації, а також ознайомилися з методикою проведення тренінгу та без­посередньо брали в ньому участь.

Валерій МАРЦЕНЮК

02.12.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
НОВИНИ

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання