« на головну 02.06.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1208)
11
Травень
 
Інтерв’ю
 
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»

ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Що відбувається?
  РОМАН ДАЦЬКО: «БЕЗ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННИХ ПРАВ ПРОФСПІЛОК І ЛЮДИНИ ПРАЦІ НЕ БУДЕ ШЛЯХУ ДО ЄВРОСОЮЗУ»
РОМАН ДАЦЬКО: «БЕЗ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННИХ ПРАВ ПРОФСПІЛОК І ЛЮДИНИ ПРАЦІ НЕ БУДЕ ШЛЯХУ ДО ЄВРОСОЮЗУ» Наприкінці жовтня у Варшаві за ініціативи Загальнопольського порозуміння проф- спілок OPZZ, яке очо- лює Анджей Радзі- ковський, відбувся міжнародний семі- нар «Україна на шля- ху до Євросоюзу».
 
Регіональні новини
  ПРОФСПІЛКA ДЕРЖУСТАНОВ ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ОХОРОНИ
ПРОФСПІЛКA ДЕРЖУСТАНОВ ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ОХОРОНИ Днями виповнилося 70 років від дня створення Служби охорони Украї- ни. Напередодні з про- фесійним святом пра- цівників Ужгородського районного відділу полі- ції охорони привітали голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників державних установ Діа- на Гондорчин, заступ- ник голови Марія Пете- чук, начальник Ужго- родського РВ УПО в За- карпатській області ма- йор поліції Василь Тимощук, голова первин- ної профспілкової орга- нізації Ганна Макаро- вич.
 
Інтерв`ю
  «ЛИШЕ КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ У НАВЧАННІ МОЖЛИВО ДОСЯГТИ УСПІХУ. І МИ ЙОГО ДОСЯГНЕМО»
«ЛИШЕ КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ У НАВЧАННІ МОЖЛИВО ДОСЯГТИ УСПІХУ. І МИ ЙОГО ДОСЯГНЕМО» Про діяльність на посаді в.о. ректора, набір студентів, організацію навчального та наукових процесів – інтерв’ю «ПВ» в.о. ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму Віктора Сухомлина.
 
Спорт
  БОЙОВИЙ ЗАПАЛ НЕТІШИНСЬКИХ КІКБОКСЕРІВ
БОЙОВИЙ ЗАПАЛ НЕТІШИНСЬКИХ КІКБОКСЕРІВ Сміливі нетішинські кікбоксери виборюють перемоги попри перешкоди, створені ворогом.
 
Суспільство
  ВОЛОНТЕРСТВО – НАШ НАВІГАТОР НА ШЛЯХУ ДОБРИХ СПРАВ
ВОЛОНТЕРСТВО – НАШ НАВІГАТОР НА ШЛЯХУ ДОБРИХ СПРАВ Чернігівська міська організація профспілки працівників освіти і науки у цей важкий час активно долучилася до волонтерського руху, що об’єднав наше суспільство. Робити добрі справи завжди приємно і корисно.
 
Що відбувається?
  ФПУ – ПОВНОПРАВНИЙ ЧЛЕН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ РОДИНИ
ФПУ – ПОВНОПРАВНИЙ ЧЛЕН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ РОДИНИ 27 жовтня 2022 року Федерація професійних спілок України офіцій- но стала повноправним членом Єв- ропейської конфедерації профспі- лок.
 
Що відбувається?
  ДАНІЕЛ ВЕРН СПЕКХАРД: «ПРОФСПІЛКИ Є ЗОСЕРЕДЖЕННЯМ ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ Й БУДУТЬ ВІДБУДОВУВАТИ СВОЮ КРАЇНУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ»
ДАНІЕЛ ВЕРН СПЕКХАРД: «ПРОФСПІЛКИ Є ЗОСЕРЕДЖЕННЯМ ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ Й БУДУТЬ ВІДБУДОВУВАТИ СВОЮ КРАЇНУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ» 26 жовтня у Будинку профспілок відбулась робоча зустріч з аме- риканським диплома- том, екс-послом США в Греції та Білорусі, по- мічником (2000– 2003 рр.) генерального секретаря НАТО, науко- вим співробітником Atlantic Council та чин- ним президентом Благодійного фонду Corus International Да- ніелем Верном Спек- хардом.
 
Тема номера
  ДІЯТИ НЕГАЙНО ТА СОЛІДАРНО ПРОТИ ЯДЕРНОГО ТЕРОРУ
ДІЯТИ НЕГАЙНО ТА СОЛІДАРНО ПРОТИ ЯДЕРНОГО ТЕРОРУ Молодіжна рада Федерації профспілок України звернулась до братів і сестер з міжнародних профспілкових організацій за солідарною підтримкою у протидії військовій агресії та ядерному тероризму російської федерації на території України.
 
Профпанорама
  БУДІВЕЛЬНИКИ ВИСЛОВИЛИ СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ
БУДІВЕЛЬНИКИ ВИСЛОВИЛИ СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ На початку жовтня у Мадриді (Іспанія) відбувся 5-й Конгрес Інтернаціоналу будівельників і деревообробників. Делегати Профспілки будівельників України, яка більш ніж 20 років є членською організацією Інтернаціоналу, взяли активну участь у його заходах.
 
Регіональні новини
  50 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
50 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ 2022 рік є ювілейним для Білоцерківської міської організації профспілки працівників житлово-ко- мунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговуван- ня населення.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

27.05.2023 12:02

27.05.2023 11:58

27.05.2023 11:45

20.05.2023 11:30

20.05.2023 11:14

20.05.2023 11:13

07.04.2023 23:45

07.04.2023 23:44

06.01.2023 22:55

06.01.2023 22:54

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання