« на головну 19.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Резонанс
  "Із чого складається перемога"
"Із чого складається перемога" Війна з погляду людини цивільної — це безперервні героїчні зусилля мільйонів людей на фронті і в тилу. Але для людини військової будь-яка війна складається з етапів і окремих частин — воєнних операцій. Наприклад, стратегічна військова операція — операція, виконання якої має істотний вплив на перебіг усієї війни. Виконання стратегічних завдань впливає на загальну стратегічну обстановку, яка стосується всіх Збройних сил України, всієї території України або більшої її частини.
 
Людина і праця
  ПРОАНАЛІЗОВАНО РОБОТУ ПРОФСПІЛКОВОЇ СТОРОНИ НАД НОВИМИ ПРОФСТАНДАРТАМИ
ПРОАНАЛІЗОВАНО РОБОТУ ПРОФСПІЛКОВОЇ СТОРОНИ НАД НОВИМИ ПРОФСТАНДАРТАМИ У Будинку профспілок відбулось засідання СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.
 
Що відбувається?
  ГОЛОВА ФПУ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ФРАНЦУЗЬКИМИ КОЛЕГАМИ
ГОЛОВА ФПУ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ФРАНЦУЗЬКИМИ КОЛЕГАМИ 16 листопада 2023 року Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з де­легацією Загальної кон­федерації праці Франції на чолі з її міжнарод­ним секретарем П’єром Кутазом.
 
Профпанорама
  ЯК ЗРОБИТИ УКРАЇНУ «МОДНОЮ» ДЛЯ УКРАЇНЦІВ?
ЯК ЗРОБИТИ УКРАЇНУ «МОДНОЮ» ДЛЯ УКРАЇНЦІВ? В Україні у вересні ц.р. стартував проєкт «Ві­зія-2033»: збережен­ня та розвиток трудо­вих ресурсів України в найближче десяти­річчя», присвячений збереженню та роз­витку трудових ресур­сів України.
 
Тема номера
  НІМЕЧЧИНА ТА УКРАЇНА: ЯК УНИКНУТИ НАПРУЖЕНОСТІ ЧЕРЕЗ БІЖЕНЦІВ
НІМЕЧЧИНА ТА УКРАЇНА: ЯК УНИКНУТИ НАПРУЖЕНОСТІ ЧЕРЕЗ БІЖЕНЦІВ Потенційний кон­флікт національних ін­тересів через україн­ських біженців необ­хідно передбачити і попередити.
 
Регіональні новини
  ОБЛПРОФРАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМІКИ
ОБЛПРОФРАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМІКИ До Всесвітнього Дня дій за гідну працю в Закар­патті провели публічну дискусію «Гідна праця в умовах війни: роль соці­альних партнерів у за­безпеченні спільних дій» за участі керівників об­ласних організацій галу­зевих профспілок та со­ціальних партнерів.
 
Юридична сторінка
  ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ ТА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ТАКОГО СТАТУСУ
ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ ТА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ТАКОГО СТАТУСУ – Чи має право власник або уповноважений ним орган звільнити одиноку жінку, якщо вона має дитину віком до 14 ро­ків?
 
Культура
  «ВЕСЕЛКА» – КРАЩА В АВСТРІЇ
«ВЕСЕЛКА» – КРАЩА В АВСТРІЇ Вже багато років зразковий художній колектив ансамбль танцю «Веселка» Закарпатської облради профспілок (голова Іван Зелінський) з успіхом представляє хореографічне мистецтво України і Закар­паття на міжнародних фе­стивалях і конкурсах.
 
Спорт
  ЮВІЛЕЙНА СПАРТАКІАДА МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ СТАРТУВАЛА У ХУСТІ
ЮВІЛЕЙНА СПАРТАКІАДА МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ СТАРТУВАЛА У ХУСТІ ХХ обласна спартакіа­да серед працівників комунальних неко­мерційних підпри­ємств сфери охорони здоров`я та лікуваль­но-оздоровчих закла­дів Закарпатської об­ласті проводиться у два етапи.
 
Що відбувається?
  ФОРУМ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ
ФОРУМ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ У Будинку профспілок відбулася робоча зу­стріч голови ФПУ Григо­рія Осового з головою Національного агент­ства кваліфікацій Юрі­єм Баланюком. У зу­стрічі взяли участь за­ступники голови ФПУ Олександр Шубін і Ва­силь Андреєв.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання