« на головну 02.06.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1208)
11
Травень
 
Інтерв’ю
 
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»

ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Що відбувається?
  82% УКРАЇНЦІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ОБИРАЮТЬ ПРОФСПІЛКОВІ САНАТОРІЇ
82% УКРАЇНЦІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ОБИРАЮТЬ ПРОФСПІЛКОВІ САНАТОРІЇ І лише 10,5% – приватні та 7,5% – державні заклади. Профспілкові санаторії є по- пулярнішими, бо вдало по- єднують доступність та ви- соку якість послуг.
 
Що відбувається?
  ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У V ВСЕСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ МКП
ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У V ВСЕСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ МКП У м. Мельбурн (Австралія) відбувся V конгрес Міжна- родної конфедерації проф- спілок (МКП) – всесвітньо- го парламенту трудящих, який об’єднав близько ти- сячі профспілкових діячів з понад 130 країн і територій. У роботі конгресу взяла участь делегація Федерації профспілок України на чолі з її очільником Григорієм Осовим.
 
Профпанорама
  КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ
КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ Згідно із змінами, внесе- ними Законом України «Про внесення змін до де- яких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1 липня 2022 року № 2352- IX, за працівником, який призваний на строкову військову службу, військову службу за при- зовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятим на військову службу за кон- трактом, у тому числі шля- хом укладення нового кон- тракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення не передбачається збере- ження роботодавцем се- реднього заробітку.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МИ
ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МИ ВІЙСЬКОВІ ДБАЮТЬ ПРО УКРАЇНУ, А МИ МАЄМО ПОДБАТИ ПРО НИХ
 
Регіональні новини
  «ВИХОДЬ НА СВІТЛО!» ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ ДЕРЖПРАЦІ ТА ПРОФСПІЛОК
«ВИХОДЬ НА СВІТЛО!» ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ ДЕРЖПРАЦІ ТА ПРОФСПІЛОК В Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося чергове засі- дання постійно діючої робочої групи, створеної з метою зниження рівня незадекларованої праці на території Закарпаття.
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ
ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ 22 листопада в Будинку київських профспілок у режимі відеоконференції Zoom відбулося засідан- ня президії, яке провів голова Київської міськпрофради Валентин Мельник.
 
Спорт
  РІВНЕНСЬКІ АТОМНИКИ – ПРИЗЕРИ З ТРІАТЛОНУ
РІВНЕНСЬКІ АТОМНИКИ – ПРИЗЕРИ З ТРІАТЛОНУ На спортивних спорудах Рівненської АЕС відбулися змагання з тріатлону в закритих приміщеннях Amber Indoor Triathlon 2022.
 
Внутрішнє життя
  ЯК ДІЮТЬ ПРОФСПІЛКИ В УМОВАХ ВІЙНИ
ЯК ДІЮТЬ ПРОФСПІЛКИ В УМОВАХ ВІЙНИ 10 листопада у м. Києві відбулось засідання Президії ФПУ, на якому ухвалено рішення щодо проведення Ради Федерації професійних спілок України, заплановане на 22 грудня ц.р.
 
Резонанс
  БРАЗИЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ
БРАЗИЛЬСЬКИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР САЄНКО заступник Голови Федерації профспілок України Наступаючи на трудове законодавство та зни- щуючи профспілки, вла- да впевнено йде прото- реним шляхом латиноамериканських країн – до злиднів, диктатури і власного краху.
 
Профпанорама
  СВОБОДА ВІД СТРАХУ
СВОБОДА ВІД СТРАХУ Профспілка працівників культури України, як член Міжнародної профспілкової мережі UNI та Європейського регіонального відділення UNI – Європа, плідно співпрацює з цими міжнародними організаціями в пи- таннях захисту люди- ни праці, трудового законодавства, гендерної рівності, благодійної допомо- ги, особливо в умовах воєнного стану.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

27.05.2023 12:02

27.05.2023 11:58

27.05.2023 11:45

20.05.2023 11:30

20.05.2023 11:14

20.05.2023 11:13

07.04.2023 23:45

07.04.2023 23:44

06.01.2023 22:55

06.01.2023 22:54

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання