« на головну 02.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Профпанорама
  СХВАЛИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА 2024 РІК І ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА АКТИВІЗАЦІЮ СОЦДІАЛОГУ
СХВАЛИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА 2024 РІК І ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА АКТИВІЗАЦІЮ СОЦДІАЛОГУ На засіданні СПО ре­презентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, що відбулося у Будинку профспілок у Києві, розглянуто наступні питання по­рядку денного:
 
Регіональні новини
  У ПОЛІ ЗОРУ – ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗНАННЯ
У ПОЛІ ЗОРУ – ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗНАННЯ Як правило, найбільшого успіху досягає той, хто має в своєму розпоря­дженні кращу інформа­цію. З відповідною ме­тою Закарпатська об­лорганізація профспілки працівників освіти і нау­ки в онлайн форматі про­вела семінар для голів районних, об’єднаних, міських організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти.
 
Юридична сторінка
  ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКА, З ЯКИМ УКЛАДЕНО СТРОКОВИЙ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР
ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКА, З ЯКИМ УКЛАДЕНО СТРОКОВИЙ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР Чи має право керівник підприємства звільнити працівника, з яким було укладено строковий тру­довий договір та який був в установленому порядку призваний на військову службу за призовом під час мобілізації (строк мо­білізації перевищує строк відповідного трудового договору)?
 
Суспільство
  ДЕНЬ РИБАЛКИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗСУ
ДЕНЬ РИБАЛКИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗСУ Днями на Хмельницькій АЕС відбулися змагання на Кубок «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС» з лову хижої риби з човна, які приурочили до Дня рибал­ки та провели для під­тримки ЗСУ.
 
Збагачуємо здоров`ям
  ПОВЕРНУТИ СВІДОМІСТЬ ДІТЕЙ ДО МИРУ
ПОВЕРНУТИ СВІДОМІСТЬ ДІТЕЙ ДО МИРУ Оздоровити дітей членів профспілки – найвідповідальніша частина реалізації програми оздоров­лення Закарпатської облпрофспілки пра­цівників освіти і нау­ки України.
 
Актуально
  ФПУ – ЗА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ
ФПУ – ЗА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ ФПУ отримала відповідь Міненерго щодо підвищення тарифів на електричну енергію для по­бутових споживачів.
 
Тема номера
  ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМАЛИ ПОЛІТИКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, СПРЯМОВАНУ НА ПОДОЛАННЯ «ДЕШЕВОЇ РОБОЧОЇ СИЛИ»
ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМАЛИ ПОЛІТИКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, СПРЯМОВАНУ НА ПОДОЛАННЯ «ДЕШЕВОЇ РОБОЧОЇ СИЛИ» Рада ФПУ, яка зібралась на своє засідання 29 черв­ня ц.р. у Києві у Будинку профспілок, обговорила стан виконання рішень ви­борних органів Федерації, зокрема щодо структур­них змін у ФПУ та актуалі­зації своїх завдань в умо­вах війни та курсу України на євроінтеграцію. Засі­дання вів Голова ФПУ Гри­горій Осовий.
 
Профспілки за кордоном
  ГРОМАДСЬКІ ПОСЛУГИ – КЛЮЧ ДО ЄВРОПИ «ЗА МЕЖАМИ ЗРОСТАННЯ»
ГРОМАДСЬКІ ПОСЛУГИ – КЛЮЧ ДО ЄВРОПИ «ЗА МЕЖАМИ ЗРОСТАННЯ» Європа повинна відмовитися від повернен­ня до жорсткої економії і підтримати працівників, які сприяють соціальному добробуту.
 
Профпанорама
  ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФПУ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФПУ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ Дорогі брати і сестри! Ми, Молодіжна рада Федерації профспілок України, звертаємось до всіх наших братів і сестер з міжнародних профспілкових організацій!
 
Профпанорама
  ОРГПОБУДОВА ПРОФСПІЛОК І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПРОФОРГАНІЗАЦІЙ
ОРГПОБУДОВА ПРОФСПІЛОК І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПРОФОРГАНІЗАЦІЙ У рамках реалізації проєкту Міжнародної організації праці (МОП) для України щодо забезпечення інституційної стійкості сторін соціального діалогу та забезпечення прогре­су розвитку економіки і соціального добро­буту людей 26 червня в Києві у Будинку профспілок відбулась профспілкова дискусія.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання