« на головну 21.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Спецвипуск
  УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ: ДВА РОКИ В УМОВАХ ВІЙНИ
УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ: ДВА РОКИ В УМОВАХ ВІЙНИ Профспілки свідомі того, що тільки в умо­вах миру можливо за­безпечити гідну працю для людей. Але 2 роки війни росії проти Украї­ни перекреслили наші плани і прагнення.
 
Інтерв`ю
  ЮРІЙ ПЕТРЕНКО: «МЕНЕ ТРИМАЄ РОБОТА!»
ЮРІЙ ПЕТРЕНКО: «МЕНЕ ТРИМАЄ РОБОТА!» Майже 20% членів профспілок з почат­ком широкомасштабної агресії взяли в руки зброю і стали на захист країни. Один з них Пе­тренко Юрій Федоро­вич, позивний «Петер», якого ми хочемо пред­ставити читачам.
 
Регіональні новини
  ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ Федерація профспілок області провела семі­нар-навчання фахівців членських організацій ФПО з питань охорони праці, правової, соціаль­но-економічної роботи профспілкових організа­цій в умовах воєнного стану.
 
Юридична сторінка
  ЩОДО ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
ЩОДО ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ Окремі державні службовці були увільнені від роботи у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації зі збереженням місця роботи і посади. Через деякий час у зв’язку зі звільненням з військової служ­би вони приступили до вико­нання своїх обов’язків. Під час перебування на військовій службі зазначені працівники отримали у 2023 р. грошову допомогу на оздоров­лення та матеріальну допомогу для вирішення соціально- побутових питань за місцем проходження служби. Чи маємо право виплатити гро­шову допомогу та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань після звільнення з військової служби?
 
Що відбувається?
  ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНЕ ВІДШКОДУВАННЯ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ
ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНЕ ВІДШКОДУВАННЯ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ У Києві у Будинку проф­спілок відбулось засі­дання робочої групи ФПУ, створеної відпо­відно до рішення Ради ФПУ, з напрацювання законодавчих пропози­цій щодо забезпечення у повному обсязі прав потерпілих на виробни­цтві на відшкодування отриманої ними шкоди.
 
Профспілки за кордоном
  США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ
США: ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ПРОФСПІЛКОВІ ЗАЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ Книга Лейні Ньюман і Теди Скокпол «Проф­спілковий блюз іржа­вого поясу» переконли­во доводить, що успіх лівих сил у «іржавому поясі» залежить від відродження присут­ності та статусу проф­спілок – і почуття соці­ального зв’язку, яке вони пропонують – у місцевих громадах.
 
Профпанорама
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ» «ПРОФБУД разом з од­нією з найпотужніших українських компаній з виробництва вікон та їх партнером – найбіль­шим виробником про­філю для металоплас­тикових вікон REHAU, а також з українською виробничою компані­єю FRAM, розпочали масштабний проєкт з набору слухачів на кур­си неформального про­фесійного навчання ро­бітничим спеціальнос­тям з подальшим пра­цевлаштуванням на їх новий завод FRAM у м. Біла Церква», – зая­вив голова профспілки будівельників Василь Андреєв.
 
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОКУМЕНТ СОЦДІАЛОГ СТАВ БЛИЖЧИМ ДО НАС»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОКУМЕНТ СОЦДІАЛОГ СТАВ БЛИЖЧИМ ДО НАС» Днями в ЄС відбулись дві історичні події, які безпосередньо сто­суються України. Це саміт соціальних партнерів, до якого наша країна долучи­лася як рівна, та схвалення ЄС нам €50 млрд допомоги.
 
Тема номера
  ТЕРМІНОВИЙ ЛИСТ ВІД ЄКП ЩОДО ІНІЦІАТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ «РАДИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ»
ТЕРМІНОВИЙ ЛИСТ ВІД ЄКП ЩОДО ІНІЦІАТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ «РАДИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ» ПОЯСНИТИ ПОЗИЦІЮ ВИМАГАЮТЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО УРЯДУ ЄВРОПРОФСПІЛКИ
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК
ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК У Закарпатській облпрофраді відбулася ро­боча зустріч соціальних партнерів, в якій взяли участь голови обласних організацій галузевих профспілок та заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктор Погар і начальник Управління інспекційної діяльності у Закарпат­ській області Василь Грицик.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання