« на головну 02.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Тема номера
  АНДРІЙ ЗИМІН: «ПРОФСПІЛКА БОРЕТЬСЯ ЗА ВИЖИВАННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ»
АНДРІЙ ЗИМІН: «ПРОФСПІЛКА БОРЕТЬСЯ ЗА ВИЖИВАННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ» Напередодні чергового VI З’їзду Профспілки пра­цівників вугільної промис­ловості України редакція «ПВ» вирішила розпитати Андрія Зиміна, керівника профспілки, про тих, хто тримає енергетичну безпе­ку держави у надскладних умовах сьогодення.
 
Регіональні новини
  НАГОЛОС – НА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ
НАГОЛОС – НА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ У Львові відбулася об­ласна освітянська кон­ференція. У заході взяли участь декілька сотень учасників, серед яких ке­рівництво області, осві­тяни, керівники та пред­ставники органів управ­ління освітою РДА та те­риторіальних громад об­ласті, голови територі­альних організацій проф­спілки працівників осві­ти і науки України, керів­ники закладів освіти; кращі вчителі області, представлені до нагород за трудові і творчі здо­бутки на ниві навчання і виховання учнів.
 
Юридична сторінка
  ЯКІ ВАКАНСІЇ Є ЗАРАЗ АКТУАЛЬНИМИ НА РИНКУ ПРАЦІ?
ЯКІ ВАКАНСІЇ Є ЗАРАЗ АКТУАЛЬНИМИ НА РИНКУ ПРАЦІ? Тенденції, які склада­ються на ринку праці в поточному році, свід­чать про поступове відновлення малого та середнього бізнесу та зростання ділової ак­тивності насамперед у тих галузях економіки, які важливі для країни у стані війни.
 
Культура
  КОЛЕКТИВ «ВЕСЕЛКА» – ДИПЛОМАНТ ФЕСТИВАЛЮ В АЛБАНІЇ
КОЛЕКТИВ «ВЕСЕЛКА» – ДИПЛОМАНТ ФЕСТИВАЛЮ В АЛБАНІЇ Зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Весел­ка» Закарпатської обласної ради профспілок з успіхом представляє хореографічне мистецтво України на міжнародних фести­валях і конкурсах.
 
Збагачуємо здоров`ям
  З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ!
З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ! Влітку Київська міськпрофрада спільно з членськими організаціями організували оздоровлення та відпочинок понад 7 тис. дітей членів профспілок в дитячих оздоровчих закладах.
 
Спорт
  ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ Центральна рада Всеукраїнського ФСТ «Україна» за під­тримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України, Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України провела фінальні змагання ХVІ Всеу­країнської спартакіа­ди працівників ву­гільної промисловос­ті у м. Червоноград Львівської обл., на спортивних майдан­чиках міського парку культури.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКИ НЕ СТОЯТЬ ОСТОРОНЬ ЛЮДСЬКИХ БІД І ПРОБЛЕМ
ПРОФСПІЛКИ НЕ СТОЯТЬ ОСТОРОНЬ ЛЮДСЬКИХ БІД І ПРОБЛЕМ Минулого тижня ЦР Профспілки працівників соціальної сфери на засі­данні, що відбулось у Ки­єві, у Будинку профспі­лок, обговорила питання щодо особливості діяль­ності організацій Проф­спілки в умовах воєнного стану, а також ухвалила низку інших актуальних питань.
 
Офіційно
  ЗАКОНОПРОЄКТ «ПРО КОЛЕКТИВНІ ТРУДОВІ СПОРИ» ПОТРЕБУЄ ДООПРАЦЮВАННЯ
ЗАКОНОПРОЄКТ «ПРО КОЛЕКТИВНІ ТРУДОВІ СПОРИ» ПОТРЕБУЄ ДООПРАЦЮВАННЯ Засідання СПО репрезента­тивних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні було присвячене ухваленню рі­шення щодо позиції сто­совно законопроєкту «Про колективні трудові спори», а також низці інших акту­альних для профспілок пи­тань.
 
Внутрішнє життя
  РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО МИКОЛАЇВЩИНИ
РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО МИКОЛАЇВЩИНИ Миколаївську обласну раду профспілок з робочою поїд­кою відвідали Голова ФПУ Григорій Осовий та керівник департаменту корпоратив­них прав та майна апарату ФПУ Дмитро Довганенко.
 
Актуально
  ПОПРИ НЕГАРАЗДИ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ – БУДІВЕЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ
ПОПРИ НЕГАРАЗДИ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ – БУДІВЕЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ 13 серпня – День буді­вельника, який ми, на жаль, відзначаємо в умо­вах воєнного стану.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання