« на головну 02.06.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1208)
11
Травень
 
Інтерв’ю
 
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»

ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Профспілки за кордоном
  ГЕНРАДА МКП РОЗГЛЯНУЛА ЗВІТ СПЕЦІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ГЕНРАДА МКП РОЗГЛЯНУЛА ЗВІТ СПЕЦІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ Генеральна рада МКП зібралася, щоб розгляну­ти звіт Спеціальної комісії, створеної Гене­ральною радою в січні для розслідування об­ставин, пов`язаних зі зви­нуваченнями, висунути­ми проти Генерального секретаря МКП Луки Вісентіні, включаючи ре­зультати зовнішнього ау­диту, а також інші питан­ня, в тому числі фінансові правила і процедури МКП, проведення виборів тощо.
 
Епіцентр
  МИ Є СВІДКАМИ РОЗПАДУ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ
МИ Є СВІДКАМИ РОЗПАДУ СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ У Європі занепокоєні суперечливими тру­довими реформами в нашій країні, атаками на профспілки і нама­ганням викреслити їх з процесу реформ.
 
Профпанорама
  ПРОФБУД РОЗВИВАЄ ХАБИ
ПРОФБУД РОЗВИВАЄ ХАБИ Профспілкова ініціатива запровадження коротко­строкових курсів для на­вчання мікронавичкам у будівництві зацікавила не тільки слухачів курсів, а й нових партнерів.
 
Інтерв`ю
  ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ
ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ Мені часто доводилось ставити питання про­флідерам і спілчанам, що для них важливе в перебуванні в проф­спілкових рядах? Га­даю одразу здогадає­тесь, яка була відпо­відь, бо і Вам це, насам­перед, сплине на думку: поїздки рідним краєм, відпочинок гуртом, по­ходи в театр. Ніхто не заперечить про бороть­бу профспілок за робочі місця, оплату і умови праці. Але культ- масова діяльність, ма­буть, витікає з менталі­тету українців як наро­ду емоційного. Отже, поговоримо про те, що нам до душі. Наш діа­лог – з головним ін­спектором з питань культпросвітньої робо­ти Об’єднання профспі­лок Львівщини Лари­сою Миколаївною Акі­мовою.
 
Регіональні новини
  ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ
ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ Львівська облорганізація профспілки освіти і нау­ки, яку очолює Марія Яцейко, провела розши­рене online-засідання Президії за участі членів Секції середньої, дошкільної та позашкільної освіти.
 
Юридична сторінка
  СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ
СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ Якими нормативно-пра­вовими актами визначе­но статус жінки, яка виховує і утримує дити­ну сама, і як його підтвердити? Чи передбачені для оди­ноких матерів додаткові гарантії при прийнятті на роботу та звільненні з роботи? Чи встановлюється для них випробувальний термін?
 
Суспільство
  «УЧИТЕЛЬ РОКУ–2023»
«УЧИТЕЛЬ РОКУ–2023» На Закарпатті вшанували освітян краю – переможців і лауреатів першого туру всеукраїн­ського конкурсу «Учитель року – 2023».
 
Суспільство
  КВАДРОКОПТЕРИ – ДЛЯ БРИГАДИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
КВАДРОКОПТЕРИ – ДЛЯ БРИГАДИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ 5 потужних, компактних, удо­сконалених літальних апаратів MAVIC для зйомки професіональних відео і фото з висоти до 6 тис. метрів закупле­но від імені колективу ДП НАЕК «Енергоатом» і передано голо­вою ППО енергокомпанії Олексієм Личем представникові Першої окремої бригади спеціального призна­чення ім. Івана Богуна.
 
Спецвипуск
  ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ Вже минув рік запеклої боротьби українського народу проти російської агресії. Це – дні нашої сили та незламності, єдності українського наро­ду, праці на Перемогу.
 
Що відбувається?
  ФПУ І ДЕРЖПРАЦІ: В УМОВАХ ВІЙНИ НЕ ДОПУСТИТИ ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ
ФПУ І ДЕРЖПРАЦІ: В УМОВАХ ВІЙНИ НЕ ДОПУСТИТИ ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ Питання взаємодії Державної служби України з питань праці та Федерації профспілок України у питаннях дотриман­ня трудових прав працівників в умовах воєнного стану обгово­рили на нараді у Будинку профспілок.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

27.05.2023 12:02

27.05.2023 11:58

27.05.2023 11:45

20.05.2023 11:30

20.05.2023 11:14

20.05.2023 11:13

07.04.2023 23:45

07.04.2023 23:44

06.01.2023 22:55

06.01.2023 22:54

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання