« на головну 21.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Профпанорама
  ВІЗИТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДАНСЬКОГО ДОСВІДУ СОЦДІАЛОГУ
ВІЗИТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДАНСЬКОГО ДОСВІДУ СОЦДІАЛОГУ В рамках Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» від­бувся навчальний ві­зит соціальних парт­нерів з України «Діа­лог на ринку праці – данський досвід ве­дення колективних переговорів» до Да­нії. Про це ми попро­сили розповісти за­ступника Голови ФПУ Василя Андреє­ва.
 
Регіональні новини
  ДІЄВИЙ СОЦДІАЛОГ СПРИЯТИМЕ СТАЛІЙ РОБОТІ ЕКОНОМІКИ
ДІЄВИЙ СОЦДІАЛОГ СПРИЯТИМЕ СТАЛІЙ РОБОТІ ЕКОНОМІКИ У Будинку профспілок в Ужгороді відбулося за­сідання Закарпатської обласної Ради профспі­лок.
 
Юридична сторінка
  ПРО ОПЛАТУ ПРАЦІ
ПРО ОПЛАТУ ПРАЦІ ПРО ТИМЧАСОВЕ ВИКОНАННЯ ОБОВ’ЯЗКІВ ПРАЦІВНИКОМ ЗА ВАКАНТНОЮ ПОСАДОЮ Чи має право головний спеціаліст виконувати обов’язки начальника відділу (посада вакантна), в якому він працює?
 
Культура
  КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2024»
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2024» На Прикарпатті підбили підсумки регіонального туру XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
 
Що відбувається?
  ПРОФБУД СТАВ УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ МЕДІАМЕРЕЖІ «ВІКНО ВІДНОВЛЕННЯ
ПРОФБУД СТАВ УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ МЕДІАМЕРЕЖІ «ВІКНО ВІДНОВЛЕННЯ Профспілка будівельни­ків України приєдналась до всеукраїнської мере­жі «Вікно Відновлення», до якої увійшли неза­лежні медіа, громадські організації та аналітичні центри, які об’єднались, щоб розповідати про від­новлення всіх постраж­далих регіонів на єдиній платформі. На сьогодні це понад 80 медіа, гро­мадських об’єднань, аналітичних центрів.
 
Профспілки за кордоном
  РОБОТА ПЛАТФОРМИ: ПРОФСПІЛКИ ВИГРАЮТЬ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ ПРАЦІВНИКІВ
РОБОТА ПЛАТФОРМИ: ПРОФСПІЛКИ ВИГРАЮТЬ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ ПРАЦІВНИКІВ Мільйони людей, які працюють на цифро­вих платформах, на­решті отримають мі­німальну заробітну плату, допомогу по тимчасовій непрацез­датності та інший за­хист зайнятості після ухвалення держава­ми-членами ЄС ди­рективи про роботу на платформах.
 
Профпанорама
  РОЗМОВА ЗІ ЗМІ НА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ВОЄННОГО ЧАСУ
РОЗМОВА ЗІ ЗМІ НА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ВОЄННОГО ЧАСУ Днями у залі Президії ФПУ відбулась Всеу­країнська онлайн прес-конференція на тему «Захист трудо­вих прав в умовах во­єнного стану», яку ор­ганізували і провели Національна спілка журналістів України (НСЖУ) і Федерація профспілок України (ФПУ) у рамках підпи­саного між організа­ціями Меморандуму про співпрацю.
 
Тема номера
  ХТО БОРЕТЬСЯ, ТОЙ ДОСЯГАЄ РЕЗУЛЬТАТУ
ХТО БОРЕТЬСЯ, ТОЙ ДОСЯГАЄ РЕЗУЛЬТАТУ Працювати під час війни та пов’язаної з нею еко­номічної кризи вкрай непросто. Причому всім – і ро­ботодавцям, які сти­каються з численни­ми складнощами у логістиці, організації виробничих проце­сів, збуті, і їхнім спів­робітникам, яким доводиться викону­вати роботу в умо­вах постійної небез­пеки та стресу, під­вищеного наванта­ження через брак кваліфікованого пер­соналу.
 
Регіональні новини
  НА ВИКОНКОМІ ВІДЗНАЧИЛИ ВАЖЛИВІСТЬ СОЦДІАЛОГУ
НА ВИКОНКОМІ ВІДЗНАЧИЛИ ВАЖЛИВІСТЬ СОЦДІАЛОГУ Відбулось засідання Ви­конкому Об’єднання профспілок Харківської області (офлайн+онлайн) під головуванням Голови ОПХО Сергія Тесленка.
 
Юридична сторінка
  ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ДОПЛАТ ТА РОБОЧИЙ ЧАС
ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ДОПЛАТ ТА РОБОЧИЙ ЧАС Який максимальний розмір доплат за вчене звання та на­уковий ступінь установлю­ється працівникам вищих на­вчальних закладів?
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання